Přední Kopanina – SK Stap Tratec 4:0 (2:0)

Hosté po výborném výkonu proti lídrovi divize skupiny B Teplicím B chtěli přivézt z Kopaniny alespoň bod. První půle tomu nasvědčovala, ale její závěr hosté doslova vypustili a domácí posila tureckého původu Sdiri dvakrát v jediné minutě skóroval a rozhodl do té doby zcela vyrovnaný zápas.

Nejdůležitější minuty:

14´- faul na pronikajícího Kurela ve vápně domácích, ale píšťalka hlavního sudího zůstala němá !?!

16´- dobře kopnutý trestný kop hostujícího Kubeše z 25 metrů domácí gólman vytěsnil na rohový kop

21´- chyba domácích, když jejich gólman za vápnem hlavičkoval jen ke Kurelovi, ale jeho šikovný lob bez

přípravy skončil jen těsně nad zcela opuštěnou svatyní domácích

28´- rohový kop domácích a kanonýr zvučného jména Bittengel hlavou minul Loosovu branku

34´- průnik domácích do otevřené obrany hostů, ale Sdiriho střelu Loos bravurně vytěsnil nohama

42´- střela k tyči ze skrumáže Sdiriho, kterou Loos neviděl přes hradbu těl skončila poprvé v síti hostů – 1:0

43´- domácí vyšachovali ještě nezkoncentrovanou obranu hostů a opět to byl šikovný Sdiri, který ranou k tyči

nedal Loosovi šanci – 2:0

Do druhé půle hosté vystřídali hned dva hráče se snahou oživit hru a pokusit se alespoň o vyrovnání. Bohužel se to nepodařilo a po únicích domácích do otevřené obrany si hosté odvezli nakonec krutý příděl v podobě čtyř gólů a začínají naplňovat nepsané pravidlo, že „chudým dávají a bohatým berou“ !!!

54´- tečovanou střelu Kurela z velkého vápna domácí gólman bez problémů chytá

61´- šanci Kříže a následně Šmalcla v dezorientované obraně domácích gólman Kopaniny opět zlikvidoval

69´- únik domácích do otevřené obrany hostů a nikým nekrytý Horák parádním volejem zvyšuje na – 3:0

72´- bomba M.Nagyho z 20 metrů skončila pouze v náruči pozorného gólmana domácích

81´- střela domácího kapitána Nedvěda končí v síti hostů a je to již neskutečných – 4:0

Hosté předvedli zatím nejslabší výkon podzimu a to rozhodlo o jejich debaklu. I když jim chyběli bojovníci Vlk a Očipka, nelze se na to vymlouvat, neboť ti co za ně naskočili do hry měli spolu s ostatními bojovat jako lvi a konečně uhrát nějaký výsledek i venku. Bohužel se opakoval výkon z Mostu, který nás opět posunul k sestupujícím místům v tabulce a navíc nás nyní čekají další velmi těžcí soupeři.

Sestava Vilémova:

Loos – Winzig, Šmalcl, Greňo (46´- Svoboda), Kubeš, Nagy L. (ŽK), Nagy M, Buryánek (46´- Havel),

Kurel, Kříž

Dále ještě připraveni: Hambálek, Zaspal a Just Chyběli: Vlk, Očipka a Čuda

Diváci: 160 z toho 20 z Vilémova !!! Nejlepší hráči utkání: Loos (V) a Sdiri (T)

Rozhodčí: Štefan – Zeman a Vlasjuk Delegát svazu : pan Stančík ŽK: 1 :1 ČK: 0 : 0

Rohy: 5 – 5 Držení míče: 52% – 48% Fauly: 13 – 11 Střely na bránu: 9 – 10 Mimo: 9 – 7

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák