Vilémov : Brozany 3:0

AKTUALIZOVANODalší cenný skalp si připsal tým vilémovských fotbalistů, když porazil favorizovaný tým z Brozan. Podrobnosti doplníme. Pouze připomínám, že v tipovací soutěži dnes na vítězství domácích tři nula nevsadil nikdo, takže vklad bude použit pro osvěžení hráčů. Doufejme, že se to nepodepíše na jejich příštím výkonu venku; hrají na Kladně.Zatím tu máme několik fotek a vlastně všechny góly.
Domácí trenér po vysoké porážce v Přední Kopanině hodně zamíchal sestavou proti sebevědomému favoritovi z Brozan, který navíc přijel s novou posilou – exsparťanským gólmanem Poštulkou. Od první minuty byla na hřišti znát obrovská chuť domácích po skalpu hostů a odvetě za Ondrášovka Cup, kdy v Brozanech prohráli krutým poměrem 4:0. První půle byla parádní z obou stran a skóre mělo být asi o branku vyšší, ale i tak se bylo nač dívat a výborná divácká kulisa se náramně bavila. Nejdůležitější minuty: 1´- chyba hostů a Kurel šel sám na gólmana, jenže byl zastaven faulem ze zadu na hranici velkého čtverce a hosté chytili první žlutou kartu. Po trestném kopu Kubeše se míč odrazil od extepličáka Rady na roh. 15´- domácí Kubeš poslal do úniku po pravé straně Očipku, ten přihrál před branku Kurelovi a bylo to – 1:0 17´- hosté v první vážnější šanci, ale Kühnovu nepříliš povedenou střelu gólman domácích Loos zlikvidoval 21´- další únik domácích, ale Kubešovu střelu exsparťan Poštulka bravurně nohama uklidil na rohový kop 22´- Kopřiva prostřelil z trestného kopu ze strany vše co mu stálo v cestě a M.Nagy z voleje zavěsil – 2:0 29´- další průnik s chutí hrajícího Kubeše mezi obránce hostů a krásná přihrávka na zcela volného Kurela, ten si ještě míč zpracoval a nikým neohrožován trefil pouze nohy Poštulky a byl z toho jen rohový kop !!! 37´- hosté kopali rohový kop, míč se dostal až na zadní tyč k extepličákovi Diveckému, ale jeho střela skončila naštěstí pro domácí jen na tyči Loosovi branky ! Tak to byl poločas skutečně z říše snů, obě mužstva makala, ale domácí dokázali rychlostí předčít krajní beky hostů a vytvářet si výborné šance, z nichž polovinu proměnili a tak vedli zaslouženě o dvě branky. Do druhé půle trenérská dvojice hostů Rys a exsparťan Calta po bouři v kabinách, vystřídala tři hráče a trochu pozměnila sestavu i taktiku. Hosté se dostávali do nebezpečných situací, ale ke vstřelení branky to stejně nevedlo. Naopak to byli opět domácí, kteří zvýšili svůj náskok a překvapivě vysokou výhru udrželi až do konce zápasu, i přesto že jim docházeli síly a některé hráče braly z heroického výkonu i křeče. 49´- trestný kop hostů z 18-ti zahrával ostrostřelec tmavé pleti Gnahoui, ale Loos míč vytáhl na roh 55´- další trestný kop stejného hráče hostů tentokráte z 20-ti metrů končí v náruči pozorného Loose 69´- velká chyba v obraně domácího a Kühn se řítil sám na Loose, naštěstí ale z 10 metrů střílel vedle 73´- domácí notně rozebrali obranu hostů a Kurel do prázdné branky zvýšil na neuvěřitelných – 3:0 76´- bomba domácího kanonýra Kurela z 16-ti metrů skončila jen na boční síti Poštulkovi branky 84´- únik hostů, závar před brankou domácích a bývalý vilémovský hráč Uka trefil břevno Loosovi branky Zápas skončil za mohutného aplausu skvělé divácké kulisy a hostující ikony i celé vedení přišlo sportovně popřát našim hráčům i funkcionářům k tomuto nevídanému výkonu a nečekanému, ale určitě víc než zaslouženému úspěchu. Sestava Vilémova: Loos – Kopřiva, Šmalcl, Svoboda (68´- Winzig), Kubeš (ŽK), Nagy M.,, Vlk, Buryánek (75´- Kříž), Havel (60´- Nagy L), Kurel, Očipka Dále ještě připraven: druhý gólman Hambálek Chyběli: Greňo, Zaspal a Čuda Diváci: 380 velmi spokojených !!! Nejlepší hráči utkání: Nagy M. (V) a Rada (B) Rozhodčí: Duchoň – Vlasjuk a Hasíková Delegát svazu : pan Fádler ŽK: 1 : 1 ČK: 0 : 0 Rohy: 5 – 8 Držení míče: 53% – 47% Fauly: 11 – 9 Střely na bránu: 11 – 10 Mimo: 8 – 8 Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák