Vlémov zahájil úspěšně Pohár České pošty FK Litvínov – SK Stap Tratec 0:1 (0:1)

Na zápas 1.kola poháru ČMFS – Česká pošta – dříve Ondrášovka CUP jsme zajížděli na soupeře ze špice Krajského přeboru, který vloni opustil divizi, ale který měl za sebou úspěšný vstup do této soutěže, když v předkole porazil divizní Souš 3:1 a postoupil tím do 1.kola, kde se střetl s námi. My jsme bohužel kvůli problémům s ID čísly hráčů a některým omluvenkám odjeli bez Hyky, Dvořáka, Winziga, Nagyho, Zadiny, Loose a Dobeše. Navíc nemohli nastoupit ani hráči, které stále zkoušíme a nejsou tudíž ještě v širším kádru. Proto nám vypomohl v rámci farmy FK Varnsdorf a uvolnil pro tento zápas Jirku Stehlíka a tři nadějné sedmnáctileté dorostence.

10´- Langauer obešel u lajny Čudu, nacentroval na desítku na Husáka, ale jeho volej skončil vedle

14´- dělovku hostujícího Buryánka gólman domácích Svoboda s námahou vyrazil do pole

18´- pěkně přetažený centr Čudy a volej nekrytého Kopřivy skončil vedle domácí svatyně

21´- ofsajdem zavánějící pozice domácích a Langauer trefil tváří v tvář jen Vaňákovu nohu

29´- centr Kurela st. přistál na hlavičce Kopřivy, ale tu mu pozorný domácí gólman lapil

30´- chyba domácího kapitána a mladičký Kučera šel sám na gólmana, ale trefil jen jeho a

byl z toho roh, který zahrával Očipka, našel hlavu Vavrouška, ale ten z malého vápna přestřelil !

41´- centr Buryánka na kruh, kde se do míče opřel Vavroušek a tečí k tyči poslal hosty do vedení – 0:1

První půle byla v celku vyrovnaná, domácí hráli otevřenou partii a tak se diváci bavili dobrým fotbalem.

57´- domácí v dobré šanci Tichým, ale ten trefil jen boční síť Vaňákovi branky

60´- centr Kopřivy a volej Buryánka skončil nad brankou domácích

63´- chyba domácích a Kučera se dostal do dalšího brejku, ale místo střely zvolil nepřesnou přihrávku

65´- dělovku Buryánka z vápna gólman domácích s velkou námahou chytil

69´- odražený balón po rohu skočil na ruku Kopřivy a byla z toho přísná penalta. Míč si postavil

zkušený Pešek, ale gólman Vaňák ji parádně kryl !

77´- prohození Kurela st. na Buryánka, který byl sám před domácím gólmanem, ale jeho lob byl krátký

89´- trestný kop Horského z 20-ti metrů skončil těsně nad brankou hostů

Hosté se v druhé půli ke konci již více bránili, neboť domácí tlačili, se snahou vyrovnat a pokusit se o postup přes penaltový rozstřel. Nastoupivší zapůjčení varnsdorfští mladíci, jakož i náš Kurel ml. se sice snažili, ale je to pro ně v jejich věku (16 resp. 17 let) ještě velký skok a zřejmě proto byli všichni dost nervózní a ztráceli někdy až zbytečně dost balónů. Přesto jim patří dík za pomoc a pokud se budou věnovat fotbalu, mohli by z nich vyrůst určitě v budoucnu velmi dobří fotbalisté.

Vaňák   –  Šiška (46´- Vichterey R.), Stehlík, Jirchář, Čuda (ŽK), Buryánek, Vavroušek,Očipka, Kopřiva,

Kučera (62´- Kurel ml.) Kurel st. (82´- Spurný)

Chyběli:  Loos – Hyka, Dvořák, Winzig, Nagy, Zadina a Dobeš    Připraveni ještě:  Ahrend

Nejlepší hráči utkání:      Landauer (L) – Stehlík (V)     Diváci:  90 z toho 16 z Vilémova  !!!

Rozhodčí:  Klupák – Kapoun a Baum     Delegát svazu :   pan Chára      ŽK:   2 : 2       ČK:   0 : 0

Rohy:  4 – 4  Držení míče:   51% – 49%  Ofsajdy:   3:3  Fauly:  14 – 13  Střely na bránu:  5 – 6  Mimo: 7 -5

Trenér: Šimek     Asistent: Zbončák   Masér:  Maier    Vedoucí mužstva: Sklenář     Zapisovatel: Třešňák