SK Kladno „B“ – SK Stap Tratec 1:2 (1:1)

Bez několika klíčových hráčů (Kříž, Vlk, Greňo), ale i dlouhodobě zraněného Čudy a dosud se

nevrátivšího Kanaďana Zaspala nastupovali vilémovští hráči v Kročehlavech proti sebevědomému

kladenskému Béčku. Na lavici hostů byli jen Winzig, který musel hned po půli střídat nakopnutého

M.Nagyho (výron v kotníku) a druhý gólman Hambálek, který měl dokonce naskočit na plac

po nepříjemném nakopnutí Očipky ke konci zápasu, ale vzdal se toho, neboť nebyl zcela fit po

týdenní chřipce. Domácí nastoupili se samými mladíky, jen dva hráče měli z širšího kádru svého
druholigového Á-mužstva.

3´- první zdařilý střelecký pokus hostujícího Kubeše zpoza šestnáctky gólman domácích Rouček chytil

15´- domácí útočník Severin se obtočil ve vápně okolo Kopřivy a nedal Loosovi šanci – 1:0 !!!

27´- Očipka ve velmi dobré šanci trefil jen nohu dobře stojícího beka domácích

31´- pěkná střela hostujícího Buryánka z 20-ti metrů skončila jen těsně vedle domácí svatyně

32´- dobře zahraný trestný kop Kubeše ze strany do vápna, ale hlavičkový poliz Kopřivy gólman Rouček chytá

36´- Očipka se opřel za vápnem do balónu a domácí stoper si míč patičkou nastřelil na rozpaženou ruku a

byla z toho jasná penalta. Míč si postavil Kurel, nedal domácímu gólmanovi šanci a vyrovnal – 1:1 !!!

První půle byla zcela vyrovnaná, domácí se sice tlačili více k vápnu, ale tam to vše končilo na obráncích

hostů. Ti měli na druhou stranu rychlé brejkové akce a vytvářeli si více střeleckých příležitostí i šancí.

Bohužel přišli o M.Nagyho, který byl nepříjemně nakopnut a i přes ošetření v kabinách musel hřiště krátce

po obrátce přenechat J.Winzigovi. Domácí do druhé půle nasadili hned dvě čerstvé síly a následně i třetí.

49´- pro bolesti opouští hrací plochu M.Nagy a přichází jediný připravený hráč na lavičce hostů Winzig

52´- dalekonosnou bombu k tyči domácího špílmachra Hartmana hostující gólman Loos vyrazil do pole

59´- pěkná ulička Očipky na Buryánka, který však trefil z úhlu jen boční síť domácí branky

62´- chytrý oblouček hostujícího Buryánka proletěl jen těsně okolo šibenice domácích

65´- rychlý brejk hostů, Kurel vrátil míč patičkou mezi dvěma beky od lajny zpět na zcela volného Kubeše,

který však z jasné šance z 8 metrů přestřelil i pletivo a míč skončil na střeše v Kablovce !!!

74´- nezištná ulička Očipky mezi beky, Kurel šel sám na kasu a nedal vyběhnuvšímu Roučkovi šanci – 1:2

79´- nepříjemná přízemní střela domácího Hrebíčka z 20-ti metrů skončila těsně vedle svatyně Loose

84´- pěkný pokus levačkou hostujícího Buryánka z vápna skončil také jen těsně vedle domácí branky

Zápas skončil nečekanou výhrou oslabeného hostujícího celku, ale nutno říci, že zaslouženě, neboť domácí

se na rozdíl od hostů do tutovek prakticky nedostali a to rozhodlo celý zápas. Hosté opět dokázali, že mají

kvalitní lavičku a i přes neúčast klíčových hráčů se s tím dokáží poprat a vyrovnat. Body z Kladna vymazali

domácí ztrátu s Admirou a vilémovští fotbalisté tak mají po dlouhé době aktivní skóre, nulu na kontě

v tabulce pravdy a posunuli se do 1.poloviny tabulky divize skupiny B. Vloni touto dobou měli jen čtyři

body, oproti dnešním dvanácti bodům a to je určitě výrazný a až nečekaný posun ke klidnějším vodám.

Loos – Kopřiva (ŽK), Šmalcl, Svoboda, Kubeš (ŽK), Nagy M. (49´-Winzig), Buryánek, Havel, Očipka (ŽK),
Nagy L. a Kurel

Dále ještě připraven: druhý gólman Hambálek Chyběli: Vlk, Kříž, Greňo, Zaspal a Čuda

Diváci: 120 málo spokojených !!!

Rozhodčí: Jelínek – Hock a Valenta

Rohy: 3 – 5

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák

Držení míče: 51% – 49%

Nejlepší hráči utkání: Kurel Petr (V) a Hartman (K)

Delegát svazu : pan Wenzel P.

Fauly: 17 – 15 Střely na bránu: 6 – 7 Mimo: 5 – 6