SK Plaston Šluknov-FK Junior Děčín

Do tohoto utkání nastupoval Šluknov opět bez mnoha hráčů základní sestavy-

Hlavsa, Holešovský, Horák, Zbončák D., Stelmaščuk, Karpíšek, Nesterak.

Utkání již na začátku ukázalo, že soupeř z Děčína bude velmi kvalitní. Výborně se

pohyboval a dobře kombinoval. Šluknov nahrazoval kvalitu obrovskou bojovností.
Hned po deseti minutách si obnovil zranění třísla Dobeš, což byla další těžká ztráta.

Než se mužstvo stihlo zformovat po vystřídání, padl v 15. minutě gól do domácí sítě.

Po několika nedůrazných odkopech se míč dostal k Mudrochovi, který křižně zamířil

k tyči 0-1. I nadále působili hosté fotbalověji, přesto se i Šluknov dostával do slušných

příležitostí. Vyrovnání přišlo těsně před poločasem. K přímému kopu se postavil

Zbončák J. a nedal brankáři šanci 1-1.

Druhý poločas začal pro Šluknov tragicky. Hned v první minutě obrana zaspala a

hlavou znovu Mudrych poslal hosty do vedení 1-2. Za dalších deset minut utekl na půlce

Betiár a samostatný nájezd proměnil 1-3. Domácí se nevzdali a všechny síly vrhli do

útoku. Odměna přišla v 65. minutě, když po centru Jägra hlavičkoval Čurgali. Brankář

s námahou na brankové čáře zachránil, ale pohotový Hajduk míč dorazil do sítě 2-3.

V 75. minutě se podařilo Šluknovu srovnat stav na 3-3, když po dalším závaru vystřelil

akrobaticky Svoboda přesně k tyči. Šluknov mohl zvrat dokončit v 90. minutě, ale Lehrl

hlavou těsně přestřelil.

Remíza byla nakonec zasloužená, diváci odcházeli s pocitem, že hráči odvedli na hřišti
maximum. V dalším utkání zajíždí Šluknov do Libouchce.

Ohlasy po utkání:

Bilance posledních dvou utkání je 8 obdržených branek. Co se děje?

Bednář Tomáš(brankář)-Mrzí mě, že obrana hraje často v jiném složení. Důležité je

jít v zápasech štěstí naproti, což mužstvo dnes udělalo a tak máme alespoň bod. Díky
mužstvu za bojovnost.

Neuvěřitelná střela… Borec na konec prvního poločasu popíše vyrovnání na 1-1.

Zbončák Jaroslav-Věřil jsem si, proto jsem Jirku J. poslal pryč a poslal míč přes zeď.

Sedlo mi to přesně a padlo to tam. Gól věnuji p. Morkusovi. Závěrem chci poděkovat

všem hráčům za odvedený výkon a hlavně béčkařům a dorostenci za pomoc. Také díky

divákům, že za nepříznivého stavu neodešli a věřili nám do konce.

Ještě nedávno dlouhodobě zraněný naskočil do rozjetého utkání. Jak se ti hrálo?

Rýdl Karel- Hrálo se mi velmi těžce, jelikož A třídu hrát bez fyzické přípravy je

nemyslitelné. Tímto chci poděkovat všem hráčům za svou bojovnost! Ačkoliv se zápas

nerozjel nejlépe, tak výsledek byl nakonec velmi uspokojivý. Přeji našemu týmu brzké

uzdravení hráčů, kteří patří do základu, jelikož utvořili vynikající tým a mají našlápnuto