SLAVOJ VYŠEHRAD-SK STAP-TRATEC VILÉMOV 6:3

Vilémovští fotbalisté v 9.kole divize B zajížděli na umělou trávu Slavoje Vyšehrad oslabeni o 3 hráče základní sestavy/Kříže,Nagyho M.a Buryánka/. Domácí hráči na soupeře vlítli jako uragán a během 13 minut Vilémovu nasázeli 2 branky a ještě několik šancí „zazdili“. Vstřelením třetího gólu tak vlastně bylo po zápase a hosté, přestože ještě výsledek korigovali,mohou být spokojeni, že nedostali ještě větší nakládačku !

1.min. – domácí po 40 sekundách hry nastřelují břevno Šourkem

3.min. – úplně volný Dubský hlavičkuje do již prázdné Loosovy branky, ale Greňo zachraňuje

5.min. – střelu Bošanského vilémovský gólman vyráží na roh, který zahrával Kavka a přichází

první gól po standardce, když hostující Havel nestačil na střelce HORKAVÉHO – 1:0

13.min. – další domácí roh a znovu nepokrytý BOŠANSKÝ zvýšil pohodlně na – 2:0

24.min. – první pokus hostí, Kurelova střela sražena na roh a po jeho zahrání hlavičkuje Vlk vedle

28.min. – pěkný centr hostujícího Očipky končí na hlavě Kopřivy, ale nic z toho nebylo

33.min. vysoký padáček domácích z obrovské dálky vyráží hostující gólman jen na

břevno, následující dorážku ještě vyráží, ale „solné sloupy“ v obraně hostí nereagují

a znovu BOŠANSKÝ zvyšuje již na – 3:0

38.min. – stoprocentní šanci zahazuje hostující Kurel, který nastřeluje jen domácího

gólmana Víška, k míči se dostal vilémovský Havel a bombou nastřelil břevno

a následná dorážka již byla pro vilémovského střelce KURELA jasnou záležitostí – 3:1

45.min. – opět domácí roh a znovu Vilémov inkasuje po standardce od HORKAVÉHO gól

do šatny a vypadá to na debakl – 4:1

Ani bouřlivá domluva hráčům o poločase nic lepšího hostům nepřinesla,domácí

pokračovali v nasazeném tempu, vytvářeli si na úzkém hřišti spousty dobrých

šancí a hosté pouze korigovali debakl.

55.min. – postupný útok hostí skončil Šmalclovou ránou z dálky vedle

58.min. – domácí Šourek kope trestný kop, Loos vyráží a z protiútoku hosté Očipkou hlavičkují

v dobré příležitosti jen těsně nad

60.min. – domácí Bošanský v sólu ztroskotal na Loosovi v brance hostů

62.min. – domácí Čurda nastřeluje tyč

67.min. – ČECH zvyšuje náskok domácích již na – 5:1

69.min. – hostující Havel střílí z dobré pozice jen metr vedle domácí svatyně

76.min. – hostující středopolař Kubeš doslova „namazal“ DUBSKÉMU, který zakončil domácí

brankostroj již na – 6:1

79.min. – Kubeš,tentokrát správně,posadil centr na OČIPKOVU hlavu-hosté snižují na – 6:2

85.min. – opět Kubeš nastřeluje břevno a nejblíže je střídající ZASPAL, který koriguje na – 6:3

Loos-Greňo/80.Kessler/,Vlk,Šmalcl,Winzig,Kopřiva.Kubeš,Očipka Nagy L./46.Svoboda/,Havel,Kurel/75.Zaspal/

Trenér: ing.Suchomel Asistent:Zbončák Vedoucí:Třešňák Masér:Maier

Rozhodovali: Pastyřík,Paták,Hrubeš Delegát svazu: Vorel Diváci: 235 – hráno bez karet.