Vilémovští se museli spokojit s bodem

Vilémovští fotbalisté hostilii poslední celek tabulky Řezuz Děčín, ten ale po změnách na trenérském postu a posílení byl těžkým oříškem a nakonec se obě mužstva rozešli smírně 1:1. Celkově dost nudný zápas dostal patřičné napětí až když se hosté ujali vedení, to byl moment, kdy se i domácí probudili ke svému standadrnímu výkonu. Po vyrovnání ještě zvýšili tlak a posledních deset minut potom připomínalo jejich nejlepší výkony z poslední doby.Podrobnosti připravujeme. Domácí hráči nenastoupili v optimální sestavě, neboť jim chyběli někteří klíčový hráči (Kříž, Buryánek, Nagy a Greňo), ale to nic neomlouvá, neboť náhradníci měli dokázat, že na to mají a dosud nejméně bodující tým v tabulce jednoznačně porazit. Hosté přijeli s novým trenérem Horáčkem a posíleni o dva borce z Junioru, se kterým začínají dělat jakousi společnou fúzi. Představili se však jako velice bojovný tým, který měl po 80 minut zápasu více ze hry a nedával domácím příliš prostoru ke kombinaci a vytváření si brankových příležitostí. Závěrečná desetiminutovka přinesla obrovský tlak domácích, ale ten stačil bohužel jen na srovnání skóre.

Nejdůležitější minuty zápasu:

16´- střela z úhlu domácího Kopřivy trochu potrápila Choduru v brance hostí, ale ten si s ní na 2x poradil

22´- pěkné uvolnění Havla na Očipku, ale ten se v dobré šanci ukvapil a jeho lob šel na horní síť Chodury

31´- centr Kopřivy si na vápně dobře zpracoval Havel, ale jeho střela z otočky šla vysoko nad branku hostů

První půle byla velice opatrná z obou stran a hosté, seč měli více na svých kopačkách balón, nedokázali prakticky vůbec ohrozit Loose v brance domácích. Ti měli tři dobré příležitosti, ale ty zůstaly nevyužity.

57´ – centr nepřikrytého Dvořáka z levé strany šikovně sklepl Demčenko a hosté se dostali do vedení – 0:1

62´- domácí kanonýr Kurel se prodral mezi beky do vápna, kde byl stažen, ale penalta se nepískala….???

63´- bomba hostujícího Raby z 20 metrů skončila na tyčce domácích a míč se odrazil do autu

68´- na rohový kop Očipky si naskočil Kopřiva, ale jeho hlavička šla jen těsně vedle branky hostů

70´- trestný kop Očipky se dostal v chumlu k Vlkovi, ale ten neprostřelil z 10-ti metrů obranný val hostů

80´- přetažený centr Kopřivy se dostal ke střídajícímu Greňovi a ten přízemní střelou konečně vyrovnal – 1:1

83´- v dobré střelecké pozici se ocitl domácí Kurel, ale střílel levačkou jen nad branku hostí

88´- na rohový kop Očipky si naběhl kapitán domácích Šmalcl, ale jeho parádní volej trefil přímo Choduru,

který stál v místě kam domácí kapitán míč přímo napálil !!!

90´- trestný kop domácího Šmalcla pozorný Chodura v brance hostí bez problémů chytil

Zápas skončil plichtou, ale poslední desetiminutovka byla zcela v moci domácích a hráli konečně fotbal na jaký jsou jejich fanoušci zvyklí. Bohužel to bylo málo a i když měli šance na strhnutí výhry na svou stranu, nestalo se tak a tak si hosté odvezli zcela nečekaně plichtu, nutno však říci, že zaslouženou, neboť fotbal se hraje 90 a ne 10 minut. Domácí tentokráte podali podprůměrný výkon, který by určitě na udržení divize v dalších zápasech nestačil. Je to škoda, neboť výhra s tímto soupeřem by znamenala další důležité body k záchraně a k výraznému odrazu v tabulce od posledních tří sestupujících míst.

Sestava Vilémova:

Loos – Kopřiva, Šmalcl, Svoboda (ŽK – 70´- Zaspal), Nagy L.(60´- Greňo – ŽK), Winzig, Vlk (ŽK),

Havel, Očipka, Kubeš a Kurel (ŽK)

Dále ještě připraveni: Hambálek a Kessler Chyběli ještě: Kříž, Buryánek a Nagy M.

Diváci: 340 – spokojených jen se závěrem zápasu !!! Nejlepší hráči utkání: Loos (V) a Dvořák (D)

Rozhodčí: Klupák – Král a Baum Delegát svazu : pan Mudruňka ŽK: 4 : 0 ČK: 0 : 0

Rohy: 8 – 5 Držení míče: 49% – 51% Fauly: 19 – 16 Střely na bránu: 7 – 3 Mimo: 8 – 4

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák