SK Polepy – SK Stap Tratec 6:0

Hosté přijeli ve slepené sestavě a navíc přišli v průběhu hry ještě o zraněného Kurela, ale to neomlouvá jejich velice špatný a bojácný výkon. Neúčast kapitána Šmalcla, M.Nagyho či Kříže byla znát, ale soupeř jako jsou Polepy by neměl vyhrát takovým ostudným rozdílem ani bez těchto hráčů. Pravdou je, že domácí do čeho kopli to jim tam spadlo a k tomu jim ještě pomohli nedůrazní hosté. Za stavu 2:0 neproměnil své sólo hostující kanonýr Kurel a to byla jediná možnost, jak se dostat znovu zpět do zápasu. Ve druhé půli, když přišly nějaké šance hostů alespoň ke zkorigování výsledku, tak nebyly opět využity a domácí pak jen zvyšovali náskok, když ještě několik šancí sami zahodili nebo jim v tom zabránil gólman Loos.

19´- centr do vápna, míč se odrazil k Müllerovi a ten dopravil míč pohodlně do prázdné branky – 1:0

31´- rychlý protiútok domácích a Křelina hlavou z 15-ti metrů přeloboval Loose – 2:0

33´- hostující Kubeš našel uličkou Kurela, který šel středem hřiště sám na gólmana, ale střílel jen vedle

34´- parádní střelu domácího Murárika z trestného kopu z 25 metrů vytlačil Loos na rohový kop

41´- domácí Křelina se lehce obtočil kolem Winziga a nedal Loosovi střelou k tyči šanci – 3:0

43´- pěknou střelu hostujícího Buryánka pozorný gólman domácích vytáhl na rohový kop

45´- další centr do vápna hostů a opět osamocený tentokrát Slezák z malého vápna pohodě trefuje – 4:0

První půle byla katastrofální z pohledu výkonu hostů, kterým se na velice nerovné a malé přírodní travnaté ploše vůbec nedařilo. Ve druhé půli domácí trochu odpadli a hosté měli místy trochu více ze hry, ale své šance nedali, kdežto domácí, kteří pak ke konci zápasu již přečíslovali obranu hostů, ještě dvě proměnili.

48´ – pěkná akce hostů po ose Kurel – Buryánek – Očipka, ale ten trefil z mírného úhlu jen boční síť

55´- nepříjemné zranění hostujícího kanonýra Kurela (kotník) a přichází první vynucené střídání

57´- na trestný kop hostujícího Kopřivy si naskočil Vlk, ale jeho hlavička šla jen těsně nad branku domácích

66´- krásná ulička Kubeše na Havla, ten však v čisté šanci střílel jen těsně vedle tyče domácí svatyně

69´- lob Kubeše přes stojící domácí beky a Zaspal byl tváří v tvář domácímu gólmanovi, ale nepřehodil ho

74´- únik domácích a nikým nekrytý Karkoš zvýšil na neskutečných, ale zasloužených – 5:0

79´- domácí v další čisté šanci Murárikem, ale tomu v poslední chvíli míč zůstal pod nohama

83´- hosté zapomněli na Kmocha, který šel sám na Loose, obešel jej a do prázdné branky ukončil hody – 6:0

Zápas skončil výpraskem hostujícího týmu, který je v posledních kolech v určité krizi a navíc nehraje v optimální sestavě díky zraněním a pracovnímu zaneprázdnění některých borců. Věřme, že se to vše brzy dá dohromady a již v dalším veledůležitém zápase v sobotu doma s Čelákovicemi, nabitými exligovými fotbalisty (m.j. Vráťa Lokvenc – hrající trenér) podají kvalitní výkon a body zůstanou doma. V opačném případě by to již byl posun do míst, znamenajících sestupové příčky a to určitě po dobrém vstupu do letošní soutěže nikdo z vilémovských hráčů, funkcionářů ani fanoušků nechce.

Loos – Winzig, Vlk (ŽK), Svoboda, Greňo (ŽK – 70´- Kessler), Kopřiva (ŽK), Nagy L. (ŽK – 65´- Zaspal),

Očipka, Kubeš (ŽK), Buryánek, Kurel (ŽK – 55´- Havel)

Dále ještě připraveni: druhý gólman Hambálek Chyběli ještě: Šmalcl, Kříž, Čuda a Nagy M.

Diváci: 160 z toho 10 nespokojených z Vilémova !!! Nejlepší hráči utkání: Murárik (P) a Svoboda Fr. (V)

Rozhodčí: Mokrusch – Paták, Košan Delegát svazu : pan Brutar ŽK: 1 : 6 ČK: 0 : 0

Rohy: 6 – 4 Držení míče: 53% – 47% Fauly: 16 – 17 Střely na bránu: 8 – 4 Mimo: 9 – 5

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák