ŘEZUZ Děčín – SK Stap Tratec 4:4 (1:2)

Vilémovští fotbalisté zajížděli ke druhému utkání děčínského turnaje bez sedmi hráčů, kteří byli z různých důvodů omluveni (Buryánek, Dvořák, Vlk, Greňo, Čuda, Vichterey a Lehrl), takže trenér hostů měl na střídání pouze tři hráče, včetně gólmana. Po úvodní půlhodině to vypadalo na jasnou výhru hostů, ale po vstřelení kontaktní branky domácích se hra vyrovnala a ve druhé půli dokázali domácí vždy jednobrankové manko smazat a proto skončilo utkání nakonec remízou.

8´- patička Kurela na naběhnuvšího si Očipku, ale ten v čisté šance střílel technicky jen těsně vedle šibenice

14´- krásná česká ulička Dobeše na Očipku, který šel sám na gólmana Choduru a ten ho zkušeně vychytal

18´- parádní akce hostů po ose Dobeš – Kurel – Očipka a s pomocí beka Jircháře konečně hosté vedli – 0:1

22´- centr Dobeše na Kurela, který na dvakrát a s pomocí břevna protlačil míč za Chodurova záda – 0:2

27´- hostující Kubeš namazal míč na vápno Žákovi a ten střelou k tyči překvapil Vaňáka a snížil – 1:2

30´- tvrdý trestný kop Hyky vyrazil Chodura jen před sebe, ale Kopřiva z dorážky trefil opět jen gólmana

33´- centr Kurela do vápna domácích, kde byl zcela nekrytý M.Nagy, ale jeho ukvapená střela šla jen nad

36´- bombu Kurela z 30-ti metrů vytěsnil s námahou domácí brankář Chodura na rohový kop

První půle byla jasně v režii hostů, kteří mohli vést minimálně o čtyři branky. Ale na šance se zápas nehraje a tak to bylo jen těsné vedení. Ve druhé půli hosté i domácí vystřídali vše co měli na lavičce a k překvapení všech diváků už to nebyli hosté, kteří udávali tempo hry, ale zápas se zcela vyrovnal a branky padaly na obou stranách s konečným remízovým výsledkem.

46´- než se hosté rozkoukali po přestávce dostali přímo z rohu laciný gól od Betyára a bylo to – 2:2

48´- průnik Kubeše do obrany domácích, přistrčení na Svobodu a ten míč doklepl do prázdné branky – 2:3

52´- hrubá chyba v obraně hostů a domácí střelec Demčenko opět vyrovnal stav utkání – 3:3

53´- hosté hned kontrovali, když si na Očipkovu přihrávku naběhl M.Nagy a dostal hosty opět do vedení – 3:4

59´- další hrubá chyba v obraně hostů a tentokráte Kurty rozvlnil sít Loose a znovu vyrovnal – 4:4

68´- nebezpečnou střelu hostujícího Kubeše z velkého vápna vyrazil parádně Chodura na rohový kop

76´- nepříjemná střela domácího Žáka z dvaceti metrů skončila na tyčce Loosovi svatyně

86´- domácí Betyár se ocitl v dobré šanci, ale naštěstí pro hosty střílel z úhlu jen vedle branky

Po čtvrthodinové přestřelce ve druhé půli se oba celky snažili ke konci utkání přeci jen strhnout vítězství na svou stranu, ale ani jednomu se to nepovedlo, i když náznaky k tomu určitě byly. Nakonec se body dělily a nutno říci, že po výrazném zlepšení domácích ve druhé půli, asi zaslouženě. V mužstvu hostů se po dlouhé pauze objevil P.Svoboda a hned dokázal vsítit i gól. Oba dva celky si tedy připsaly po bodu do tabulky zimní ligy o pohár města Děčína, takže domácí mají celkově dva a hosté celkově čtyři body.

Sestava Vilémova:

Vaňák (46´-Loos) – Winzig (46´-Nagy L.), Šmalcl, Nagy M., Hyka, Kubeš, Očipka, Kopřiva, Dobeš,

Vilám, Kurel (46´-Svoboda)

Střídali: Loos, Nagy L. a Svoboda Chyběli ještě: Lehrl, Vlk, Dvořák, Greňo, Čuda, Vichterey a Buryánek

Diváci: 60 – z toho 10 z Vilémova !!! Nejlepší hráči utkání: Chodura (D) a Očipka (V)

Rozhodčí: Šimeček – Havran a Hrubý Delegát svazu : nebyl ŽK: 0 :0 ČK: 0 : 0

Rohy: 4 – 7 Držení míče: 47% – 53% Fauly: 13 – 10 Střely na bránu: 8 – 15 Mimo: 6 – 12

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: nebyl Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák