Jiskra Nový Bor – SK Stap Tratec 1:5 (0:1)

Vilémovští fotbalisté sehráli v rámci soustředění na Maxově přátelskýzápas na umělé hrací ploše, se svým letitým soupeřem, hrajícím špiciLibereckého Krajského přeboru, se kterým mají velmi dobré vztahy atentokráte se jim podařilo domácím vrátit krutou porážku z léta na přírodnítrávě (3:0). Obě mužstva nenastoupila z různých důvodů kompletní, alei přesto to byl docela pěkný zápas s mnoha šancemi hlavně na straněhostujícího divizního favorita.
16´- pěkná rána hostujícího Kubeše skončila na tyčce překvapeného domácího gólmana24´- česká ulička R.Vichtereye na kanonýra hostů Kurela a ten své sólo s klidem proměnil – 0:1
První půle byla vcelku herně vyrovnaná, ale hosté měli více míč na svýchkopačkách a domácí příliš jejich branku neohrozili.
50´- pěkný pas Kubeše, který našel zcela volného Kurela a vilémovský kanonýr rozvlnil síťdomácích z dobrých dvaceti metrů podruhé – 0:253´- průnik R.Vichtereye obranou domácích a jeho jedovka skončila na břevně domácího gólmana56´- centr R.Vichtereye do vápna domácích, kde stál dobře postavený Kubeš a pohodlně skóroval – 0:360´- trestný kop domácích zahrával Stromecký a s pomocí teče překonal Vaňáka v brance hostů – 1:369´- rohový kop Očipky krásně padl na připravenou hlavičku Vlka a bylo to – 1:4 pro hosty72´- nenápadná střela obránce hostí Winziga skončila na tyčce domácí svatyně86´- únik dvojice hostujících mladíčků Kopřiva – R.Vichterey a ten se nemýlil a uzavřel účet na – 1:5
Šancí ke vstřelení branek bylo ve druhé půli víc než v první půli,ale domácí prostřídali i své nadějné dorostence a ti přeci jen protizkušenějšímu celku hostů příliš šancí neměli. Přesto se hrálo oboustrannětechnicky a velice slušně a nedošlo k žádnému zranění, což na umělýchtrávnících nebývá vždy zvykem a hosté s ním mají ty nejhorší zkušenostiv podobě několik operací vazů svých klíčových hráčů z poslední doby.