SK Stap Tratec – FK Lovosice 3:2 (2:1)

Vilémovští fotbalisté přijeli k tomuto utkání pouze se třinácti hráči, z nichž však ještě dva (Nagy M. a Čuda)
nebyli zcela doléčeni a nastoupili s určitým sebezapřením. Dalším hráčům pak znemožnila účast nemoc,
školní prázdniny či neuvolnění ze zaměstnání. Lovosičtí hráči se chtěli proti favoritovi vytáhnout a hned
z výkopu dosáhli branky. Vilémovští hráči však do poločasu ještě otočili výsledek ve svůj prospěch a měli
v první půli hru zcela jasně ve své moci. Škoda byla jen dalších neproměněných šancí.

1´- než se hosté zformovali dostali laciný gól a lovosičtí hráči se ujali brankou Velicha vedení – 0:1
15´- pěkná akce na jeden dotek mezi Kubešem a Kurelem, ale znovu Kubeš trefil jen nohu obránce hostů
19´- bomba lovosického špílmachra Stejskala z velkého čtverce skončila nad brankou Vaňáka
21´- dlouhý výkop Vaňáka a nedorozumění v lovosické obraně využil Vichterey, který střelou k tyči bodlem
nedal zkušenému brankáři Juskovi pražádnou šanci a vyrovnal stav zápasu na – 1:1
23´- na centr Kopřivy si naskočil hlavou Kurel, ale lovosický gólman Juska jeho střelu chytil
25´- trestný kop Kubašky z hranice velkého čtverce vytáhl parádně Vaňák ze šibenice na rohový kop
27´- pěkná křižná střela Kurela z úniku skončila jen těsně vedle tyče Juskovi svatyně
30´- dobře mířená střela Vichterey se jen otřela o šibenici hostů a skončila těsně vedle Juskovi svatyně
34´- šikovný pas Dobeše na Buryánka, který prodloužil balón na Kurela, ale ten trefil jen gólmana hostů
35´- hosté v jedné z mála dobrých šancí první půle, ale střela Velicha skončila nad brankou Vaňáka
39´- přetažený trestný kop Očipky zakončil M.Nagy ve skluzu jen do boční sítě lovosické branky
42´- další trestný kop domácích zahrával Hyka a naběhnuvší si Kopřiva míč doťukl za Juskova záda – 2:1
45´- tvrdou ránu Vichtereye z trestného kopu srazila zeď hostů na rohový kop

První půle byla až na úvod zcela v režii vilémovských hráčů, kteří mohli vstřelit více branek, ale
proměňování šancí je jedna z jejich zatímních slabin. Ve druhé půli nastaly na obou stranách změny
a zahráli si i hráči z lavičky. Očekával se další nápor domácích, který se však nekonal a lovosičtí
dokázali vyrovnat skóre a dlouho to vypadalo, že zápas skončí plichtou.

53´- chyba Winziga v rozehře a hostující Faust v čisté šanci střílel jen vedle branky Vaňáka
54´- rychlý únik Kopřivy po pravé straně, ale jeho technická střela skončila jen těsně vedle
60´- střela domácího Dobeše bez přípravy skončilaopět jen těsně vedle Juskovi branky
64´- centr do vápna domácích a nikým nekrytý Faust pohodlně překonal Vaňáka a vyrovnal na – 2:2
78´- centr Stejskala do vápna domácích a Faust ve skluzu střílel jen těsně vedle branky Vaňáka
82´- Kubešova skvělá ulička na Kurela a ten se konečně trefil do černého a rozhodl utkání – 3:2
85´- Kurel obešel tři obránce, šel sám na gólmana, místo střely zvolil přihrávku na Kopřivu, ale ten v
čisté šanci trefil jen nohu vyběhnuvšího gólmana Jusky
88´- chytrá střela Buryánka pravou nohou skončila jen na boční síti lovosického gólmana Jusky

Ve druhé půli působili vilémovští hráči malátným dojmem a zabrali trochu až po obdržené brance.
Lovosičtí, kteří s Vilémovem neprohráli předchozí tři utkání, chtěli urvat alespoň plichtu, ale
nakonec se jim to díky trefě vilémovského kanonýra Kurela, nepodařilo.

Vaňák – Winzig, Hyka, Nagy M., Kubeš, Očipka, Kopřiva, Dobeš, Buryánek,Vichterey, Kurel

Střídali: Svoboda a Čuda Chyběli ještě: Loos, Šmalcl, Vilám, Nagy L., Lehrl, Vlk, Dvořák a Greňo

Diváci: 40 – z toho 15 z Vilémova !!!

Rozhodčí: Baum – Budský ml. a Budský st.

Rohy: 7 – 4

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák

Držení míče: 53% – 47%