JÍZDA FUTSALISTŮ POKRAČUJE

Bez omluvených bratrů Beránků, ale již s gólmanem Petrákema nejlepším střelcem béčka Galbavým odjelo áčko futsalistů JK Trans Varnsdorf na další turnaj sezony, z kterého přivezlo všechny body! Porazilo sedmý celek tabulky DeCe Computers Děčín 6:1, třetí Vilémov 2:1 a na závěr deklasovalo jedenácté Desperádo Františkov 11:2. Tyto výsledky opět posunuly áčko výš, a to až na pohodové 5. místo tabulky (26 bodů). Turnaj odehráli Radim Petrák – Michal Fritzsche, Marcel Mikolášek, Petr Svoboda, Josef Hostaš – Václav Fišer, Lukáš Peleška, Josef Galbavý. Stále vede Jílové (44) před Turbo DC A (40) a Vilémovem (35).
   O potvrzení postupu do finále mistrovství ČR bojovala gardaJK Trans. Před posledním turnajem CZECH PAN Veteráns ligy ÚK měla náskok pěti bodů před Bělou a děčínskými Rafany, což ještě zdaleka nemuselo stačit, jak ukázal průběh turnaje. JK TRANS – Jílové 2:1, – Sokol Bělá 0:1, – Rafani Děčín 2:0, – Louka Košťany 4:1.V posledním zápase o všechno jen plný bodový zisk dával jistotu postupu. Soupeř vedl a odolával tlaku. Tvrdé utkání bylo do poločasu vyrovnané, ale ve druhé půli už však bylo jasno a mohlo se začít slavit. Více na webu www. jktransvarnsdorf.unas.cz.      Alba/ZdS