Vilémov dobyl Prahu ! FK Admira Praha – SK Stap Tratec 0:1

K prvnímu mistrovskému zápasu divize skupiny B zajížděl Vilémov na horkou půdu jednohoz vážných kandidátů postupu do ČFL, sebevědomé a velice kvalitní Admiry Praha, které se netajísvými postupovými ambicemi a čemuž také odpovídá jeho 2.místo v tabulce. Utkání se hrálo naparádní umělé travičce v Satalicích. Domácí byli od první minuty zaskočeni aktivní hrou hostujícíhocelku, který se rval o každý balón a motivován zajímavými prémiemi dokázal, že zimní příprava bylavíce než kvalitní, stejně jako posílení a že to se záchranou hosté myslí víc než vážně. 3´- dlouhý pas Šmalcla přes beky na Dvořáka, který se ocitl sám před vyběhnuvším gólmanem Admiry,
ale jeho lob byl příliš nízký a skončil v rukách brankáře domácích
26´- trestný kop hostujícího Hyky z 25-ti metrů skončil na dobře postavené zdi domácích
28´- další trestný kop hostů ze strany zahrával opět Hyka, ale Dvořákovi teč gólman domácích lapil
35´- nepříjemné zranění hostujícího Kopřivy (koleno) a jeho nucené vystřídání Greněm
44´- na křížný centr Hyky si naběhl hostující kanonýr Kurel, ale chyběli mu milimetry k zakončení

První půle skončila na tutové šance 0:1, ale více ze hry měli překvapivě nebojácně hrající hosté.
Domácí za celou první půli nenalezli zkrátka recept, jak se dostat před Vaňákovu branku a vytvořit
si nějakou tu šanci, která by mohla alespoň trochu zavánět brankou.

47´- průnik domácího Petra přes dva beky hostů, ale jeho střela z úhlu jen minula Vaňákovu branku
48´- další zranění u hostů a sice střídající Greňo a jeho bolest v lýtku, takže přichází M.Nagy
55´- výborně vymyšlená akce hostů, když Dobeš našel Buryánka na levé straně, ten míč zatáhl k vápnu a
naservíroval jej před branku domácích, kde Kurel skluzem trefil gólmana domácích, ten však míč
neudržel a tak napodruhé v pádu míč doslova dotlačil do branky domácích a získal pro hosty vedení – 0:1
62´- hosté přečíslili rychlým brejkem obranu domácích, ale Kubeš po Buryánkově uličce v čisté šanci trefil
jen dobře postaveného gólmana domácích
70´- k odraženému balónu se dostal na vápně domácích Očipka, ale jeho střela z 18 m šla jen nad branku
74´- Dobešova střela z 20-ti metrů šla jen těsně vedle domácí branky
76´- dlouhý aut domácích do vápna hostů zlikvidoval těsně před Martinicem hostující gólman Vaňák
80´- dlouhý nákop domácích do vápna hostů, míč se odrazil od ruky M.Nagyho a k tomu následoval faul ze
zadu Vlka na Martinice a domácí dostali výhodu pokutového kopu. Míč si ostavil Zahálka, namířil k
pravé tyči, kam se však vymrštil gólman hostů Vaňák a balón vyrazil před sebe a Vlk jej uklidil do autu.
82´- nepříjemné zranění Kurela pouze za žlutou kartu a nucené střídání Vichtereyem
90´- nepříjemnou střelu ze skrumáže domácího exbohemáka Bartolšice vykopl Hyka z brankové čáry

Ve druhé půli domácí začali místy hosty přehrávat a tlačit je do jejich obranného pásma. Měli zde výhodu
výškové převahy, když v tomto směru ještě hostům chyběl dovolenkující se M.Nagy. Přesto to hosté svým
bojovným výkonem dotáhli do vítězného konce a postarali se o senzaci jara číslo 1, neboť na Admiře v tomto
ročníku ještě nikdo nevyhrál, ani věhlasné Jirny a asi jen tak nikdo nevyhraje.

Vaňák – Hyka, Šmalcl, Kopřiva (35´-Greňo – 48´L.Nagy), Kubeš, Vlk, Očipka, Dobeš, Dvořák (ŽK),
Kurel (82´- Vichterey – ŽK)

Střídali: Greňo, L.Nagy a Vichterey Připraveni: Loos, Svoboda, Čuda a Winzig Chyběli: Nagy M. a Vilám

Diváci: 120 – z toho 14 z Vilémova !!!

Rozhodčí: Hrabovský – Bacík a Svatík

Rohy: 7 – 5

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák

Držení míče: 50% – 50%