SK Stap Tratec – SK Strupčice 8:3 (5:0)

K prvnímu zápasu jara na vilémovském tréninkovém hřišti si pozvali domácí druhý celek 1. A třídyskupiny B, který se netají postupovými ambicemi, neboť ztrácí na vedoucí Bílinu jen dva body.Hosté jsou ve Vilémově na soustředění, takže si jej zpestřili zápasem s divizním soupeřem. Prvnípůle byla jasně v moci domácích, kteří vstřelili pět branek a další mohli ještě přidat. 6´- odražený balón se dostal na vápně k Očipkovi, ale ten střílel jen nad branku hostujícího celku
11´- domácí R.Vichterey trefil tyčku hostující branky a Kubeš pohodlně doklepl míč do sítě – 1:0
14´- centr Kubeše do vápna hostů, R.Vichterey se na chvilku ocitl sám, ale střílel hodně nepřesně
17´- na Očipkův přesný centr si naběhl R.Vichterey a tentokráte se nemýlil a pohotově skóroval – 2:0
20´- Dvořákova ulička mezi hostující beky a Očipka v úniku sám na gólmana zvýšil stav utkání na – 3:0
21´- v další čisté šanci se ocitl opět R.Vichterey, ale jeho střelu srazil bek hostů na rohový kop
27´- chyba Kubeše v rozehře a hosté v první šanci pálí, ale jen těsně vedle Loosovi branky
31´- centr Svobody přes beky hostů a R.Vichterey v další čisté šanci zvýšil náskok domácích již na – 4:0
35´- faul na pronikajícího Dvořáka a jasný pokutový kop, který sám postižený s přehledem proměnil – 5:0
37´- centr Winziga a opět R.Vichterey v čisté šanci, ale tentokráte minul na poslední chvíli balón
41´- trestný kop R.Vichtereye z mírného úhlu vyrazil pozorný gólman hostů na rohový kop
44´- pěkná rána mladíčka Dobeše z 20-ti metrů končí jen těsně nad brankou gólmana hostujícího týmu

První půle skončila ještě milosrdným výsledkem pro snaživé hosty, které domácí dostávali svými
narážečkami do úzkých a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Ve druhé půli dostali příležitost
i všichni hráči z obou laviček a byli to překvapivě hosté, kteří měli více šancí, vyrovnali hru a
dokázali uhrát ve druhé půli plichtu, když navíc ještě další šance zlikvidoval gólman Vaňák.

52´- hosté v první nadějné šanci druhé půle, ale střídající gólman Vaňák ji bez problémů zlikvidoval
55´- chyba domácího stopéra Vlka a hostující útočník se ocitl sám před Vaňákem, ale ten míč vyrazil na roh
57´- hosté vyšachovali obranu domácích a zcela volný Lomoz pohodlně snížil stav zápasu na – 5:1
60´- únik domácí útočné dvojice Kurel – Dvořák a posledně jmenovaný po pěkné přihrávce zvýšil na – 6:1
65´- domácí šli tři na jednoho, M.Nagy trefil tyčku a Kurel z odraženého míče trefil jen gólmana hostů
74´- hosté v další šanci po chybě domácí obrany, ale gólman Vaňák vytáhl střelu na rohový kop
77´- domácí bek Winzig namazal míč soupeři, ale zahřátý gólman Vaňák míč vyrazil do pole
80´- Kubeš si pohrál s obranou hostů, přistrčil míč naběhnuvšímu si Kurelovi a ten zvýšil na – 7:1
83´- nebezpečná střela hostů, ale pozorný Vaňák v brance domácích ji vytěsnil na rohový kop
85´- pěkně kopnutý roh Kubeše přistál přesně na hlavě Svobody, ale jeho koník skončil těsně vedle
86´- trestný kop R.Vichtereye z 20 metrů skončil těsně nad břevnem hostující branky
87´- únik hostů do otevřené obrany domácích a nikým nekrytý střelec hostů Vrba snížil na – 7:2
88´- hosté doslova vyšachovali obranu domácích a Hromas snížil již na přijatelných – 7:3
90´- skvělá česká ulička Kurela na Kopřivu mezi beky, ten šel sám na gólmana a uzavřel účet zápasu – 8:3

Ve druhé půli už to nebyl tak pěkný fotbal jako v první půli, domácí polevili a hosté toho využili. Divákům se
to však určitě líbilo, neboť viděli jedenáct pěkných branek, což se málokdy a málokde ve fotbale vidí.

Loos (46´-Vaňák) – Winzig, Nagy M., Svoboda, Nagy L., Čuda (46´- Kopřiva) Kubeš, Očipka (46´- Vlk),
Dobeš (46´- Kurel), Dvořák, Vichterey R.

Připraveni ještě: nachlazený Šmalcl

Diváci: 70 prochladlých, ale spokojených !!!

Rozhodčí: Červený – Budský st. a Budský ml.

Rohy: 6 – 6

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák

Chyběli ještě: Hyka, Greňo, Buryánek a Vilám