Slovan Varnsdorf zůstal zase bez bodu!

Mužstvo Slovanu Varnsdorf hostilo v dalším zápase druhé ligy FK Baník Most s kterým sdílelo před tímto zápasem stejný počet bodů. Bohužel varnsdorfští ani tentokrát nezvítězili, co je horší: nepřipsali si ani bod. Upracovaný zápas bez jiskry nepřinesl mnoho šancí, přesto výsledek mluví jasně pro hosty.

Opravdový fotbal se začal hrát až někdy od šedesáté minuty, tlak domácích přišel deset minut před koncem a dokázali z něj vytěžit alespoň jeden čestný gól.

Na zápase tak byla nejzajímavější masivní přítomnost policie ČR, na dvacet těžkooděnců na stadionu už před zápasem vzbuzovalo množství otázek, muži zákona však o důvodu své přítomnosti mlčeli. Všechno se vysvětlilo, když dorazili fanoušci Mostu. Bylo jich také nejméně dvacet, byli hluční, ale nezpůsobili žádný problém. Možná proto, že většina „kotle“ hostů byla obsazena teenagery ve věku dvanáct až čtrnáct let.

SK Slovan Varnsdorf – Baník Most 1:2 (0:1)

Poločas 0:1. Branky: 87. Kotiš – 42. vlastní, 56. Badalyan. ŽK: D. Procházka, Ježdík – Badalyan, Knakal. Rozhodčí: Ardeleánu – Filípek, Šecová. Diváci: 1 150.
Slovan: Porcal – Ježdík, Pimpara, Stehlík, Hozda – Rudnytskyy, Jakobovský, D. Procházka (46. Kotiš), Jordák (66. Mach)– Chod (59. Čemba), J. Procházka