SK Sokol Brozany – SK Stap Tratec 3:2

V dalším, v pořadní již šestém jarním zápase zajížděli vilémovští fotbalisté na horkou půdu do Brozan s cílem pokusit se udržet jarní neporazitelnou a přivézt alespoň bod. Mnoho nechybělo a mohli dokonce i vyhrát. Bohužel zápas se jim nevyvedl zcela podle předpokladů a v trochu pozměněné sestavě nakonec nešťastně prohráli o jedinou, ale rozhodující branku, i když byli více jak rovnocenným partnerem domácím a dokonce si vytvořili daleko více brankových příležitostí než oni. 16´- únik hostujícího Dvořáka po pravé straně, ale jeho jedovatou střelu z úhlu domácí gólman vyrazil

18´- parádní akce hostů po ose – Dobeš – Očipka – Kubeš, který však v čisté šanci trefuje jen

gólmana domácích a ten s námahou míč vytěsňuje na rohový kop !!!

21´- další únik Dvořáka po slabší domácí pravé straně, jeho zatažení balónu zpět od lajny na desítku,

ale Očipka střílel již ze záklonu jen těsně vedle domácí svatyně

24´- trestný kop domácích z 25-ti metrů zahrával A.Kühn, ale jeho střela šla hodně nad branku Loose

28´- domácí zahrávali rohový kop, míč se točil do branky, Loos jej lapil, ale neudržel a tak

Brožík, s nádechem faulu na Loose, skoro z brankové čáry dostal domácí bezpracně do vedení – 1:0

První půle byla v podstatě hostů, domácí kromě vstřelené – náhodné a hlavně laciné branky, neměli jedinou šanci. Hosté jich měli více, ale ani jedna neskončila v síti domácího gólmana.

47´- hostující Buryánek pronikl po levé straně k vápnu domácích, tvrdě vystřelil, gólman míč vyrazil přímo

k volnému Dobešovi a ten nechytatelnou ranou z voleje svým prvním divizním gólem vyrovnal – 1:1

52´- centr Vacka do vápna hostů, ale Kopeckého hlavička šla hodně vedle Loosovi svatyně

58´- hlavička kapitána domácích Diváckého končí v náruči dobře postaveného gólmana hostů Loose

64´- chyba domácí obrany a Dvořák se ocitl nečekaně v šanci, ale trefil jen nohu gólmana domácích

68´- další chyba domácích, tentokráte zkušeného stopéra Rady a Vichterey se řítil sám na gólmana, byl

Však šikovně stažen ve vápně, ale píšťalka hlavního sudího zůstala bohužel němá !!!

70´- hostující R.Vichterey našel pěknou přihrávkou na vápně Dvořáka, ten si míč přistrčil a střelou k tyči

nedal gólmanovi domácích pražádnou šanci a dostal hosty do zaslouženého vedení – 1:2

71´- domácím se podařilo za minutu vyrovnat, když si na centr Corea naběhl Rada a hlavou srovnal – 2:2

77´- domácí Brožík si pohrál se třemi obránci hostů a z dvanácti metrů se trefil k tyči a bylo to – 3:2

79´- dobře kopnutý trestný kop domácího Vacka ze 35-ti metrů gólman Loos vyrazil

88´- trestný kop hostujícího ostrostřelce Hyky ze 30-ti metrů skončil hodně nad brankou domácích

90´- poslední roh hostů zahrával Kubeš a míč z hlavičky M.Nagyho vykopl Corea z brankové čáry na roh !!!

Ve druhé půli se hrál oboustranně vyrovnaný zápas, ale když hosté otočili výsledek, začali se trochu brzy o něj obávat a to se jim vymstilo. Na druhou stranu i přes velké oslabení, předvedli velmi sympatický výkon, což ocenili i domácí diváci a funkcionáři. Za to se však body neberou a tak první prohra Vilémova na jaře je na světě. Nic se však neděje, pouze posun v tabulce z první poloviny do druhé, ale to se může za týden opět měnit.

Loos – Kopřiva (78´- L.Nagy), M.Nagy, Hyka, Kubeš, Dobeš), Vlk, Očipka, Buryánek, Dvořák,

Vichterey R. (ŽK – 78´- Kurel)

Připraveni ještě: Vaňák a Čuda Chyběli ještě: Šmalcl, Winzig a Greňo

Diváci: 330 málo spokojených z toho 30 z Vilémova ! Nejlepší hráči utkání: Divácký (B) a Dobeš (V)

Rozhodčí: Hudeček – Cupl a Košan Delegát svazu : pan Kotalík ŽK: 2 : 1 ČK: 0 : 0

Rohy: 6 – 8 Držení míče: 50% – 50% Fauly: 17 – 14 Střely na bránu: 5 – 9 Mimo: 6 – 7

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák