Vilémov porazil Vyšehrad 2:1 a k tomu hodně divný fotky

Nádherné počasí, slušná návštěva a zasloužené vítězství nad mírným favoritem z Prahy, to bylo dnešní odpoledne ve Vlémově.I když hra byla zpočátku oboustraně veli opatrná, vypracovali si v prvním poločase více šancí domácí; góly padaly ale až ve druhé půli. V šedesáté minutě hned dva, nejprve se domácí ujali vedení, ale podle starého fotbalového pravidla „když dáš, dostaneš“ hosté vzápětí vyrovnali. To komentoval brankář hostů komentářem k fanouškům: „vidíte to buzeranti“, čímž si je ale úplně nezískal. Naštěstí domácí zabrali a gól přidali. Na podrobnosti čekáme a brzy je přidáme.

{showhide title=“pár zkaženejch fotek tady:)“} Stejně jako opravené fotografie, protože tyhle pan fotograf nějak špatně vyvolal a nedostane proto žádné prémie. Snad to dokáže opravit.

Ani tyhle ale nepostrádají určité kouzlo.

{/showhide} Fotky:

7´- krásný dlouhý pas Buryánka přes beky hostů a Dvořák v první čisté šanci loboval až na horní síť
11´- parádní střelu Buryánka z levé strany vyrazil s námahou gólman hostů před sebe, ale Očipka odražený balón špatně trefil a přestřelil v další šanci branku soupeře
16´- na výborný centr Kurela si naběhl nikým nekrytý Dvořák, ale jeho hlavička z malého vápna, kde stál sám, skončila jen vedle branky hostů
20´- trestný kop Buryánka z hranice velkého čtverce tečoval ve zdi jeden z hráčů a gólman hostů míč chytil
31´- další pěkný centr do vápna hostů tentokráte od Hyky přistál na hlavě Buryánka, ale míč šel jen nad
34´- hosté poprvé zahrozili, když dělovku Valáška z 30 metrů domácí gólman Vaňák chytil
52´- dlouhý centr Šmalcla za beky hostů a Kopřiva šel sám ze strany na gólmana, ale trefil jen jeho nohu
54´- hosté unikli po straně Kantou, na jeho centr si naskočil exligový kanonýr Slezák, ale Vaňák jej vychytal
59´- únik domácích do odkryté obrany hostů a Dvořák se proti vyběhnuvšímu gólmanovi nechrtil a poslal míč do volna Očipkovi, který již jen trefil prázdnou bránu a bylo to 1:0 pro domácí !!!
60´- ihned z rozehry po obdržené brance domácí špatně pohlídali pravou stranu a po centru do vápna míč mazácky mezi dvěma beky domácích doklepl do sítě zkušený exbohemák Slezák a bylo vyrovnáno – 1:1
74´- dlouhý balón přes beky od Hyky zachytil Dvořák a nedal vyběhnuvšímu gólmanovi hostů šanci – 2:1
76´- na rohový kop Buryánka si naskočil M. Nagy, ale jeho hlavička šla nad branku hostí
78´- další rohový kop domácích zahrával Hyka, ale hlavičku Kopřivy vykopl bek hostů z brankové čáry
83´- rána zkušeného Slezáka z dvaceti metrů šla jen nad branku domácího Vaňáka
86´- nebezpečný únik hostů a kanonýr Slezák naštěstí pro domácí loboval míč těsně nad branku

Sestava Vilémova: Vaňák – Winzig, Šmalcl, Hyka, Buryánek, Vlk, Očipka (60´- Nagy M.), Kubeš (ŽK), Kopřiva (ŽK), Dvořák (85´- Čuda), Kurel (ŽK – 76´- Vichterey R.)