FK Junior Děčín-SK Plaston Šluknov 5:1 (3-0)

Šluknov přijel na Junior odhodlaný zlomit prokletí prvních 20 minut, kdy pokaždé obdržel 2 branky
hned na začátku utkání a tím pádem bylo vždy rozhodnuto o průběhu utkání. Bohužel hned první
útok skončil golem v naší síti, kdy při několika nedůrazných osobních soubojích s přehledem zavěsil
domácí útočník. Šluknov se snažil o okamžitou odpověď, ale ani Horák a Skyva nedokázali dostat míč prakticky
do prázdné branky. Po těchto dvou šancích se již Šluknov jen sporadicky dostával před gólmana
domácích a také selhával v koncovce. Hráči Děčína naopak s klidem potrestali další chybu hráčů
Šluknova a bylo to 2:0. Domácí si hráli svůj fotbal, kterému hráči Šluknova nedokázali zabránit a tak
těsně před poločasem přišel trest v podobě další branky.

Do druhého poločasu šel Šluknov s odhodláním znepříjemnit domácím jejich hru, což se jim
částečně prvních 20 minut docela dařilo a přišla odměna v podobě gólu z nohy P. Horáka.
Šluknov již na další tlak ale neměl sílu a tak domácí podnikali brejky a jen díky své nesoustředěnosti
neuštědřili Šluknovu větší brankový přiděl. I tak vítězství 5-1 je na zamyšlení.

Doma Junior na umělé trávě pravidelně získává body a venku má problémy. Prohru chce Šluknov
odčinit v dalším utkání doma s Libouchcem, který přeskočil Plaston na třetím místě v tabulce.

Zapsal: Kirchner Zdeněk