Soběchleby-SK Plaston Šluknov 1:0 (0-0)

Šluknov přijel na sestupem ohrožené Soběchleby s cílem bodovat. Na domácích bylo vidět, že body opravdu chtějí a od začátku hráli s obrovským nasazením. Plaston ovšem hrál dobře takticky, odebíral míč a přecházel do velmi nebezpečných brejků. Dvě největší šance první půli měl Lehrl, když obě zachránil vynikajícím způsobem domácí gólman. Nejprve vytlačil tečovanou střelu a poradil si i s přesnou hlavičkou. Když neuspěl ani Hajduk a zazvonila jen tyč, tak zůstal poločas bez branek. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací, kterých bylo požehnaně… Do druhé půle Šluknov nastupoval sebevědomě s cílem získat všechny body, ovšem nedařilo se již kombinovat jako v prvním poločasu. Soběchleby byly nadále nebezpeční ze standardních situací. Po jedné z nich zachránil na brankové čáře domácí hráč, který nestihl uhnout míči, který letěl do branky. Na druhé straně měl největší šanci Sokol, který byl rychleji u míče než brankář. Chytře ho přehodil, ovšem míč skončil metr vedle prázdné branky. Když už to vypadalo, že utkání skončí remízou, tak v 93. minutě domácí využili poslední standardku. Na zadní tyči hlavičkoval ještě domácí hráč do břevna ale zblízka na druhé tyči do prázdné stehnem dorazil Deák 1-0. Po rozehrání rozhodčí ihned zápas ukončil a jen ztěžka krotil emoce hostů.

Utkání bylo s mnoha šancemi na obou stranách. Šluknov byl hlavně v první půli fotbalovější, domácí v druhé více bojovali. Remíza by tomuto utkání více slušela, ale hraje se na góly.