Vilémov ukončil sezonu výhrou

V posledním kole sotěžní sezóny porazili hráči SK Vilémov soupeře z Litvínova 2 1, pojistili si jisté místo ve středu tabulky a mohou klidně relaxovat před začátkem přípravy na příští ročník. Po zápase diváci hráčům poděkovali za výkony a někteří možná zašli i na besedu o sportu, která následovalala ve vilémovské Lodovně. O přípravě a případných změnách v týmu budeme informovat, už nyní ale víme, že pan Kopřiva bude potřebovat nové kopačky, neboť ty letošní věnoval nadšeným fanynkám.

Poslední mistrovský zápas se odehrál v duchu fair play, neboť hosté měli sestup již bohužel jistý a
domácím šlo jen o celkové umístění. Na obou stranách se na hřišti objevila řada hráčů, kteří po celé
jaro vysedávali spíše jen na lavičkách náhradníků. Domácím nevyšla příliš první půle a tak šli do
šaten s jednobrankovým mankem. Naštěstí se ve druhé půli zlepšili a vydolovali nakonec alespoň
konečnou hubenou výhru.

18´- domácí Dvořák se probil mezi dvěma beky do slibné šance, ale levačkou vystřelil vedle branky hostí
19´- Nedáš – dostaneš ! Hosté z jednoho z mála protiútoků vybojovali roh a nikým nekrytý Svoboda
hlavou otevřel skóre zápasu – 0:1
20´- únik Buryánka po levé straně, vrácený míč zpět na Dvořáka a jeho dělovka skončila na tyči hostů
25´- centr Kopřivy hostující gólman jen vyrazil před sebe, ale Očipka míč nepropasíroval do sítě
29´- další centr Kopřivy přes celou šíři hřiště a Buryánkovu hlavičku vykopl bek hostů z brankové čáry
40´- pěkné uvolnění Dvořáka ve vápně, ale jeho střela levou šla jen nad branku hostů

V první půli měli sice domácí míč na svých kopačkách častěji než soupeř, ale branku nedokázali
vstřelit ani z těch největších šancí. Bohužel měli i trochu smůly při tyčce Dvořáka nebo hlavičce
Buryánka.

49´- pěkná pumelice domácího Dvořáka skončila jen těsně vedle hostující svatyně
50´- krásný lob Dvořáka přes beky na naběhnuvšího si Kubeše, ten obešel i gólmana a vyrovnal – 1:1
55´- Kubešův pas na Očipku, ten vymetl hostům parádně pavučinu v šibenici a bylo to rázem – 2:1
59´- hosté v dobré šanci Stožickým, ale Loos v brance domácích jej bravurně vychytal
61´- krásná individuální akce Dobeše, který oklamal tři beky ve vápně, vrátil míč na Buryánka, ale ten v čisté
super šanci přestřelil branku hostů !!!
69´- Buryánek nezištně nalezl v další šanci Dvořáka, ale ten střílel jen do beka hostů
71´- další únik Dobeše a zpětná přihrávka na Očipku, ale ten v čisté šanci střílel jen do gólmana
74´- trestný kop hostů zahrával zkušený Polomský, ale Loos jeho dělovku vyrazil a Polák střílel jen vedle
77´- centr Hyky do vápna hostů, na míč si naskočil dlouhán Vlk, ale jeho hlavička skončila nad brankou

Utkání to nebylo příliš kvalitní, neboť oba soupeři již spíše mysleli na Závěrečnou a dovolenou.
Hrálo se velice korektně na obou stranách a výsledkem toho byla jen jediná žlutá karta na straně
hostů. Rozhodčí neměli příliš mnoho práce a tak asi nejvíce byli zklamaní fanoušci, kteří chtěli vidět
v sítí sestupujícího soupeře více než jenom dvě branky. Body však zůstaly doma a tak se přeci jen
mohlo jít oslavovat.

Loos – Nagy L., Nagy M., Hyka, Kopřiva (70´- Winzig), Kubeš, Vlk, Dobeš (85´- Čuda), Buryánek,
Očipka (75´- Vichterey R.), Dvořák

Připraven ještě: Vaňák

Diváci: 250 nepříliš spokojených

Rozhodčí: Řezáč – Kotlík a Vrzal

Rohy: 7 – 2

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák

Chyběli navíc : Šmalcl, Kurel a Greňo

Nejlepší hráči utkání: Dobeš (V) a Stožický (L)

Mimo: 11 – 5

Další info doplníme až dorazí přímo od zdroje.

Fotbalová sezona ve Vilémově ale nekončí, už 9. července se uskuteční další ročník VILÉMOVSKÉHO KVĚTU.

{showhide title="VILÉMOVSKÝ KVĚT" changetitle="close…"}40. jubilejní ročník – PUTOVNÍ KVĚT – 2011 – Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané Pořadatel: Vodácký spolek „Hubertus“ a Sálovka Club Stap Vilémov ve spolupráci s SK Stap Tratec Vilémov. Termín: sobota 9. července 2011 Prezentace: dle losu Zahájení: v 9,00 h Místo: sportovní areál ve Vilémově – VŠE NA TRAVNATÉ PLOŠE ! ! ! Zápisné: 600,- Kč k použití na úhradu rozhodčích, věcných cen a ostatních nákladů Uzávěrka přihlášek včetně zápisného: do středy 6. července 2011 !!! Adresa přihlášek a zápisně na adresu: Vodácký spolek „Hubertus“, 407 80 Vilémov u Šl. p. Jaroslav Adolf – číslo účtu – 241579180/0300 nebo doručit osobně proti dokladu (pro mužstva místní a z blízkého okolí). Zápisné se v případě neúčasti – nevrací ! Hodnotné ceny pro nej.mužstva a jednotlivce. Ubytování: možno zajistit v hale Vítěz 39.ročníku a tudíž obhájce: JPS Gastro Vilémov Další informace: Jaroslav Adolf – mobil 605162405 nebo Libor Sklenář 602133059 Základní pravidla: turnaj je určen pro volně sestavené kolektivy s tím, že v průběhu hracího dne nelze přestupovat do jiného týmu týmy jsou povinny nastoupit v jednotném oblečení a pouze v gumotextilních kopačkách, turfech, max. v kopačkách s litými špunty (kolíky nejsou povoleny) každé mužstvo je povinno mít svůj vlastní regulérní míč do hry !!! základní složení je brankář + 4 hráči v poli s možností hokejového střídání hrací doba asi 2×8 minut (podle počtu mužstev) za řízení delegovaných rozhodčích k zápasům nastupují hráči ihned po ohlášení v rozhlase, jinak následuje kontumace 3:0. delegovaní rozhodčí řídí zápasy podle zjednodušených pravidel pro malou kopanou systém turnaje určí pořadatel na základě počtu přihlášek (skupiny po 4 a pak Play off) čtyři travnatá hřiště se sítěmi i za brankami a mezi hřišti pro zamezení zdržování apod. Důležité upozornění: hraje se na vlastní nebezpečí !!! Občerstvení: v areálu hřiště – prodejní stánky – točený Staropramen, rožnění – domácí klobásy z udírny s čerstvým křenem, steaky apod. V blízkosti areálu dvě kvalitní restaurace. ROZLOSOVÁNÍ OBDRŽÍTE PŘEDEM MEJLEM NEBO VÁŠ VÝKOP MOBILEM !!!{/showhide}