Křešice-SK Plaston Šluknov

Plaston odjížděl na hřiště Křešic bez několika opor, přesto jel s cílem získat první body.
Začátek utkání byl v režii domácích, kteří jako nováčci chtěli před domácím publikem vyhrát.

S postupem času tlak nebyl již tak výrazný a zkušenější Šluknov trestal nepozornosti v obraně po rychlých akcích. Nejprve Svoboda v 25. minutě rychle rozehrál přímý kop na který naběhl Karpíšek a rybičkou zavěsil do pravé šibenice 0-1. Po deseti minutách využil svou rychlost Sokol, když využil pas za obranu od Novotného 0-2.
Po vyloučení Šluknovského Čudy v 60. minutě se očekával ještě větší nápor domácích, ale nestalo se tak. Definitivní rozhodnutí přišlo již v 65. minutě, když Karpíšek vstřelil svůj druhý gól 0-3. Bohužel musel hned po gólu vystřídat, protože se mu obnovilo zranění stehenního svalu. Domácí se již za tohoto stavu smířili s prohrou a utkání se spíše jen dohrávalo.
Výsledek je sice velmi jasný, ale domácí podali solidní výkon. Určitě mnoho soupeřů doma potrápí. Plaston hraje v příštím utkání poprvé doma, když hostí Trmice.