SK Plaston Šluknov-Trmice 1:2

Na první domácí utkání se očekávala pěkná divácká kulisa, což se potrvdilo. Škoda jen špatného
počasí, když po tropických dnech bylo jen 13 stupňů, vítr a hustý déšť. Začátek utkání byl opatrný, obě mužstva si dávala pozor v obraně a tak šance přicházely pomalu.
Ze Šluknovské strany dělal hostům největší problém svou rychlostí útočník Sokol a obranu výborně
řídil Lukáč. První obrovskou příležitost měl Karpíšek po centru Sokola, ale brankář s námahou
hlavičku vytlačil mimo branku. Přesto se Šluknov dočkal vedení, když na dlouhý výkop za obranu
brankáře Bednáře si naběhl Karpíšek a pěknou střelou na vzdálenější tyč zařídil úvodní branku 1-0.
Plaston měl v první půli více šancí, hosté měli jednu ale útočník hlavičkoval vedle.

Druhý poločas se Šluknovu vůbec nepodařil. Nepřesnosti ve hře pomohly hostům chytit svoji šanci
a stoprocentně jí využili. Po několika laciných ztrátách hosté vystřelili, míč skončil na tyči, ovšem
odražený míč dorazil do branky nepokrytý útočník hostů 1-1. Stejný hráč rozhodl deset minut
před koncem o výhře hostů, když se štěstím odrazil břichem odkop z malého vápna do branky 1-2.
Plaston se snažil alespoň vyrovnat, nebezpečné byly hlavně standardní situace, ale gól již nepadl.

Pro domácí to byla velmi frustrující prohra a ještě dlouho po zápase byli všichni smutní a
zamračení. Další utkání bylo přeloženo na neděli 4.9. v 15 hodin, kdy zajíždí A mužstvo do