Vilémov jede, Teplice B si odvezly dvoubrankovou nadílku

Netradičně v neděli se hrálo další divizní kolo ve Vilémově, kde domácí, kteří jsou po prvních kolech překvapivě druzí (!) hostili teplické béčko. Mladý ambiciózní tým hostů měl dost sil v průběhu celého zápasu, nedokázal však dát gól a naopak dva dostal. Bujní mladíci z Teplic měli chvílemi tolik energie, že se pouštěli i do činností nefotbalových a výsledkem byla celá řada žlutých karet. Výsledek 2:0, na podzi žádná prohra: to je skvělá vizitka vilémovských, kteří si třetí sezonu v divizi náležitě užívají. Tu jsou fotky, podrobný referát přidáme co nejdříve.

Domácí měli trochu obavy s čím přijede teplická juniorka, vzhledem k reprezentační přestávce, ale nakonec to byl jen Jindráček, který v první půli zlobil, ale do druhé půle již nenastoupil. Domácím stále chybí kanonýr zranění hráči – Kurel a Zachariáš a navíc se nedostavil z důvodu pracovního zaneprázdnění Pepa Hyka. Díky nabídce Slovanu Varnsdorf jsme tentokráte vzali dva hráče a sice známého exvilémováka Matěje Kotiše a kanonýra Jardu Jordána. Oba dva byli na hřišti znát a určitě nám svou měrou pomohli k důležitému vítězství nad velice silný soupeřem.

5´- parádní střela Jordána z 18-ti metrů vystrašila gólmana hostů, který míč s námahou vytlačil na roh

16´- domácí zahrávali rohový kop, míč se odrazil ke zcela volnému Jordákovi, ale ten se z 12-ti metrů netrefil

20´- výtečná akce domácích po ose – Buryánek – Dvořák – Jordák, ale ten střílel jen do boční sítě

22´- první brejk hostů a Mijagič se dostal před Vaňáka, ale ten odvážným skokem pod jeho nohy míč lapil

26´- Kopřiva centroval od tribuny do vápna hostů, kde Vavroušek parádní hlavou získal jen rovový kop, díky

skvělému zákroku hostujícího gólmana – to byla smůla !!!

32´- další brejk hostů a „áčkař“ Jindráček střílel naštěstí jen do boční sítě Vaňákovi branky

37´- „ligový“ pas Kotiše přes šířku hřiště na Jordáka, ten dal míč do volna Buryánkovi a bylo to – 1:0

40´- hosté v dalším nebezpečném brejku, ale Jiráček v dobré pozici míč překopl přeš Vaňákovu branku

43´- trestný kop domácích z 18-ti metrů zahrával zkušený Dvořák, ale míč šel jen těsně nad branku hostů

První půle byla zcela jasně v moci domácích, kteří si vytvářeli dost dobrých šancí ke vstřelení branky, ale hostující gólman byl většinou proti a nebo tomu nepomohlo štěstíčko. Hosté hrozili jen z nebezpečných brejků a šance si také dokázali vytvořit. Diváci se však bavili a vyprovodili obě mužstva do kabin mohutným potleskem, protože se hrál oboustranně velmi kvalitní fotbal.

49´ – dobře mířenou střelu Buryánka z levé strany zblokoval před gólmanem hostů bek a byl z toho jen roh

53´- centr Buryánka do vápna a Vavroušek nechytatelnou hlavičkou nedal gólmanovi hostů šanci – 2:0

58´- ulička Buryánka na naběhnuvšího si Jordáka, ale jeho bombu vyrazil skvěle gólman hostů na roh

62´- trestný kop hostů zahrával Šraga přes zeď, ale Vaňák parádním zákrokem míč vytáhl na rohový kop

63´- bomba Kuzmy, ale Vaňák v brance domácích byl opět na svém místě a jeho střelu bez problémů kryl

67´- únik domácího Dvořáka do otevřené obrany hostů, ale jeho dělovku z úhlu vyrazil gólman hostů na roh

78´- hosté v úniku Hlaváčkem, ale jeho dobře mířenou střelu k tyči vyrazil pozorný Vaňák na rohový kop

Utkání skončilo výhrou domácích o dvě branky, ale hosté se představili ve velmi dobrém světle a zanechali na vilémovské půdě velice dobrý dojem. Jejich postavení v tabulce zatím určitě nic neříká a půjdou zajisté již jen výše, protože ve Vilémově podali zatím nejlepší výkon, který zde byl ode všech zatímních soupeřů viděn. Domácí vyhráli díky větším zkušenostem, snaživý hosté hráli daleko tvrději, ale vesměs v rámci pravidel a proto vyhráli nečekaně na žluté karty 5:0.

Vaňák – Jirchář, Šmalcl), Kopřiva, Buryánek, Vavroušek (66´- Nagy), Dobeš (60´- Winzig), Kotiš,

Buryánek, Očipka, Jordák, Dvořák (86´- Rein)

Připraveni ještě: Loos, Vichterey R. a Vichterey M. Chyběli ještě: Hyka, Škyta, Kurel a Zachariáš

Zapůjčeni z VDFu: Kotiš a Jordák Diváci: 410 – rekord podzimu ! Nejlepší hráči: Kotiš (V) a Kodeš (T)

Rozhodčí: Vlasjuk – Duchoň a Štefan Delegát svazu : pan Bobek ŽK: 0 :5 ČK: 0 : 0

Rohy: 8 – 4 Držení míče: 52% – 48% Ofsajdy: 5:3 Fauly: 17 – 11 Střely na bránu: 8 -5 Mimo: 9 – 7

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák