FC Vilémov se ddrží v čele tabulky! Přední Kopanina – SK Stap Tratec 0:1 (0:0)

Hostům soupeř jménem Přední Kopanina vůbec nesedí a na jeho půdě nedokázali před tímto utkáním dokonce vstřelit ani jediný gól. Proto odjížděli vilémovští fotbalisté do Kopaniny s obavou, že malé a hrbolaté hřiště jim bude opět dělat problémy a byli by před zápasem rádi i za bodovou plichtu. Časy se však změnili, hosté byli až na několik hluchých minutek po celý zápas lepším celkem, měli daleko více brankových příležitostí, kdežto domácí byli v útoku příliš bezzubí a hosté zcela zasloužené vydolovali na horké domácí půdě tři body, když navíc celý druhý poločas hráli o deseti, neboť jim byl do šatny vyloučen za dvě žluté karty jejich největší „slušňák“ – Jakub Dobeš. Nejdůležitější minuty zápasu:

19´´- na trestný kop domácích si naskočil hlavou Houška, mířil k tyči, ale Vaňák byl včas na svém místě

26´- trestný kop domácího Zadiny z 18-ti metrů skončil vysoko nad zdí i brankou hostů

28´- centr Buryánka do vápna domácích, ale volej Kopřivy v čisté šanci skončil těsně nad brankou

31´- Dvořák si pohrál se třemi beky domácích, dostal se do šance, ale z úhlu pálil jen nad branku

43´- pěkná střela hostujícího Očipky z hranice velkého čtverce skončila jen těsně vedle domácí tyče

44´- na rohový kop Hyky si naskočil dlouhán Vavroušek, ale jeho hlavičku srazil bek domácích na roh

45´- ostřejší faul ve středu hřiště pro přerušení hry Dobešem a hlavní sudí vytahuje podruhé žlutou kartu

a k ní přidává bohužel i červenou a hned na to ukončil první poločas !!!

První půle byla herně vyrovnaná, ale domácí kromě dvou standardek šanci neměli, zato hosté měli dvě tutovky, ale neproměnili je. Fotbal to nebyl příliš pohledný, neboť kopaninské hřiště je krátké a nepříliš rovné, takže to byl oboustranně vícekontaktní boj bez příliš volného prostoru ke kombinaci.

48´ – parádní střela Dvořáka z dvaceti metrů skončila jen těsně vedle domácí svatyně

51´- trestný kop hostujícího Hyky ze 30-ti metrů dobře stojící gólman domácích bezpečně lapil

56´- nebezpečný centr do vápna hostů, ale Houška trefil hlavou jen gólmana hostů Vaňáka

57´- výborně zahraný dlouhý trestný kop Hykou, který přistál na hlavě nikým nekrytého Vavrouška v těsné

blízkosti branky domácích, ale ten nezopakoval parádu z minulého zápasu a míč šel jen těsně okolo tyče

60´- faul Winziga na hranici velkého čtverce a domácí Hohenschleger trefil z hranice 16-tky jen zeď hostů

68´- faul na pronikajícího Vavrouška na hranici velkého čtverce, domácí postavili mohutnou zeď a hosté ji

ještě rozšířili, míč si postavil Hyka, který vymetl parádní trefou šibenici a poslal hosty do vedení – 0:1

70´- bombu Kopřivy z 25-ti metrů stačil gólman domácích jen vyrazit před sebe, ale dobíhající Dvořák v další

superšanci špatně trefil míč a ze tří metrů střílel holení jen těsně vedle ležícího gólmana !!!

76´- přetažený centr do odkryté obrany domácích od Dvořáka našel naběhnuvšího si Buryánka a jeho bombu

musel domácí gólman krýt na dvakrát

Posledních dvacet minut dali domácí vše do útoku, kam chodil vypomáhat při rozích i jejich gólman, ale nedokázali si při menším tlaku vůbec vytvořit žádnou stoprocentní šanci. Naopak hosté podnikali rychlé smrtonosné protiútoky a mohli několikrát své vedení klidně pojistit.

Vaňák – Jirchář, Šmalcl, Hyka, Kopřiva, Buryánek, Vavroušek (ŽK), Dobeš (ŽK + 45´- 2.ŽK a ČK),

Očipka (ŽK – 84´- Škyta), Dvořák (89´ Kurel), Rein (46´- Winzig)

Připraveni ještě: Loos a Nagy L. Chyběli ještě: Vichterey M. a Zachariáš

Zapůjčeni z VDFu: nikdo Diváci: 140 – z toho 32 vilémováků ! Nejlepší hráči: Sdiri (PK) a Vavroušek (V)

Rozhodčí: Kubec – Cupl a Hasíková Delegát svazu : pan Bohuněk ŽK: 2 :4 ČK: 0 : 1

Rohy: 5 – 7 Držení míče: 48% – 52% Ofsajdy: 3:3 Fauly: 15 – 13 Střely na bránu: 4 – 7 Mimo: 7 – 9

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák