Vilémov si připsal další tři body, zdolal Baník Souš!

SK Stap Tratec – FK Baník Souš 3:1 (1:0) Domácí nastoupili proti nováčkovi soutěže posíleni o dva borce z druholigového Varnsdorfu (Jakobovský a Jordák), vzhledem k tomu, že se zranil Winzig, zcela fit nebyl Rein a nedostavil se z rodinných důvodů Škyta. Úvodní dvacetiminuvka patřila zcela jasně domácím a mohli vést klidně i o tři branky. Pak však hosté hru vyrovnali a postupně začali i přebírat iniciativu.   Nejdůležitější minuty zápasu:
6´- trestný kop domácího Hyky z úhlu řádně vystrašil gólmana hostů, který však stačil míč vyrazit

7´- dělovku Buryánka hostující gólman neudržel a dobíhající Dvořák dopravil lehce míč do sítě – 1:0

14´- Dvořák poslal do běhu Kopřivu, ten chtěl obejít gólmana hostů ale střet s ním, tak trochu zavánějící

faulem ve vápně neustál a míč skončil v autu

16´- ulička Hyky na Dvořáka, ale ten v čisté šanci střílel trochu zbrkle nad branku hostů

25´- hosté v první tutové šanci Štípkem, který šel sám na Loose, ale ten ho zmenšením úhlu skvěle vychytal

29´- dělovka Smrže z 20-ti metrů skončila v náruči pozorného Loose v brance domácích

V první půli se hrál pohledný fotbal s pěknými akcemi na obou stranách. Domácí měli trochu smůly, ale hosté měli jednu zcela jasnou šanci na vyrovnání. Bohužel ji neproměnili a tak se šlo do šaten za jednobrankového vedení domácího celku.

47´ – parádně kopnutý trestný kop domácího ostrostřelce Hyky skončil jen o milimetry vedle hostující svatyně

56´- nádherné prostrčení míče mezi beky od Jakobovského na Dvořáka, ten se ocitl tváří v tvář hostujícímu

gólmanovi, ale ten jeho střelu dokázal ještě vytlačit na rohový kop

58´- ulička Jakobovského znovu na Dvořáka a ten se tentokráte nemýlil a střelou k tyči zvýšil na – 2:0

69´- trestný kopo hostujícího Smrže z 25-ti metrů skončil jen těsně vedle Loosovi domácí branky

78´- výstavní akce dvojice Buryánek – Dvořák, po které Buryánek trefil šibenici hostů a domácí vedli už – 3:0

79´- centr Dvořáka do vápna hostů, ale volej Vavrouška gólman hostů s přehledem chytil

82´- nejlepší hráč na hřišti Smrž přelstil domácí obranu a z hranice velkého vápna nedal Loosovi šanci – 3:1

83´- hostující Schoř v pozici zavánějící ofsajdem nedal čistou šanci a střílel z deseti metrů vysoko nad

86´- dlouhý výkop Loose na hlavičku Kopřivy a po ní měl další šanci Rein, ale gólman hostů mu míč vypíchl

89´- dělovka Smrže z voleje skončila jen těsně nad domácí branku Pepy Loose

Hosté si za svůj velmi sympatický výkon vysloužili od místních diváků potlesk v závěru zápasu a určitě budou patřit do horní poloviny tabulky. Domácím se tentokráte nedařilo tak jako v předchozích zápasech, ale bylo to dáno hlavně kvalitou soupeře. Každopádně tři body zůstaly doma a pro Vilémov je důležité, že se stále drží na špici tabulky, jen o skóre za favorizovanými Jirny.

Sestava Vilémova:

Loos – Jirchář (77´- Kurel – ŽK), Šmalcl, Hyka, Kopřiva, Buryánek, Vavroušek (ŽK),

Očipka (ŽK – 63´Rein), Dvořák, Jakobovský, Jordák (46´- Nagy L.)

Připraveni ještě: Vaňák a Winzig Chyběli ještě: Škyta a Zachariáš a navíc potrestaný Dobeš

Zapůjčeni z VDFu: Jordák a Jakobovský Diváci: 360 spokojených !!! Nejlepší hráči: Loos (V) a Smrž (S)

Rozhodčí: Pešek – Henych a Berka Delegát svazu : pan Andrejs ŽK: 3 : 1 ČK: 0 : 0

Rohy: 4 – 5 Držení míče: 46% – 54% Ofsajdy: 4:2 Fauly: 11 – 10 Střely na bránu: 5 – 5 Mimo: 6 – 7

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák