Vilémov doma opět neztratil, porazil Meteor 2 : 0, FOTOREPORT

Vilémov si drží domácí podzimní fazonu a poprvé ve své divizní historii porazil pražský Meteor. Za krásného počasí zápasu přihlíželo něco přes tři stovky diváků, obsáhlý referát doplníme, tady je několik fotografií. {module vilemov-meteor}

K dalšímu mistrovskému utkání divize skupiny B přijel na vilémovskou půdu jeden z pražských týmů s jasnou bránící taktikou a pokusy o brejky. Hosté bránili prakticky po celý zápas v osmi lidech a to dělalo domácím problémy dostávat se kombinačně do dobrých brankových příležitostí přímo ze hry. Hosté si kromě jedné šance a několika dobře zahraných rohových kopů v podstatě nic co by zavánělo brankovou šancí nevytvořili. Domácí se naopak zase prosadili jen pouze díky velmi dobře kopnutým dvěma trestným kopům Pepy Hyky.

6´- dělovka Hyky z úhlu vystrašila gólmana hostů, ale nakonec ji na dvakrát s námahou chytil

9´- přetažený míč po rohu Očipky skončil až u Dvořáka, který však střílel jen nad branku hostů

13´- parádně kopnutý trestný kop Hyky z 25-ti metrů zapadl přes zeď přímo do šibenice a bylo to – 1:0

17´- dělovka Kopřivy levou nohou z 18-ti metrů skončila jen těsně nad brankou hostů

24´- pěknou střelu Hyky z 20-ti metrů pozorný gólman hostů bez problémů chytá

37´- střela Jordáka z 25-ti metrů šla jen o milimetry vedle tyče gólmana hostů

V první půli měli domácí více ze hry, ale dobře bránící hosté jim kromě střel z větší vzdálenosti prakticky nic jiného nedovolili a tak se šlo do kabin za jednobrankového vedení domácích. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, i když hosté o trochu více útočili, ale obranu měli stále zhuštěnou.

46´ – po rohu hostů byl ve vápně domácích závar a Hyka musel dokonce vykopnout míč z brankové čáry !!!

53´- dlouhý pas Hyky za obránce hostů přistál na noze Buryánka, ale jeho střela šla jen do boční sítě

56´- průnik Jordáka do vápna, ale jeho střela postrádala razanci a skončila na těle stopéra hostů

62´- trestný kop Hyky z 20-ti metrů skončil nad brankou gólmana hostujícího celku

65´- únik hostů do odkryté obrany domácích, ale Vaňák si se střelou Kadlece na dvakrát poradil

72´- trestný kop domácího kapitána Šmalcla z 25-ti metrů gólman hostů s námahou na 2x lapil

80´- pěkné prostrčení míče od Kurela na Buryánka, ale jeho střelu srazil hostující bek na rohový kop

82´- trestný kop Hyky z úhlu od výčepu prošel přes všechny hráče domácích i hostů až do sítě – 2:0

89´- bomba hostujícího Jandy z 20-ti metrů šla jen těsně vedle Vaňákovi branky

Domácí dokázali díky výborně osobně bránícímu Dobešovi zcela eliminovat jejich střelecký skvost Honzu Fíčka a k tomu se dvakrát z trestného kopu trefil výtečně Pepa Hyka, takže tři povinné body zůstaly opět na domácí vilémovské půdě. Domácí se tím propracovali do vedoucího tria, které má shodně po devatenácti bodech a o jejich umístění rozhoduje jen skóre, které z nich má Vilémov zatím nejhorší.

Vaňák – Hyka, Šmalcl, Jirchář, Kopřiva (87´- Škyta), Vavroušek (ŽK), Dobeš, Očipka (80´- Rein),

Buryánek, Jordák, Dvořák (55´- Kurel)

Připraven ještě: Nagy Martin Chyběli ještě: Loos a Zachariáš Zapůjčen z VDFu: J.Jordák

Diváci: 360 vcelku spokojených Nejlepší hráči: Dobeš Jakub (V) a Fíček Jan (M)

Rozhodčí: Klupák – Vaňkát a Teuber Delegát svazu : pan Vaniš ŽK: 1 : 2 ČK: 0 : 0

Rohy: 5 – 4 Držení míče: 55% – 45% Ofsajdy: 4:4 Fauly: 14 – 17 Střely na bránu: 8 – 3 Mimo: 9 – 3

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák