weby pro nejsevernější čechy

Poslední prázdninový víkend 2012, Tour de Zeleňák, Aneta Langerová a Cesta z města

Blíží se moment, na který se spousta dospělých těší — i když to třeba tají — v pondělí 3/9/2012 znovu zazvoní ve školách na hodinu a my se tak alespoň na čas zbavíme harantů. Pardon, našich milých dětí. Kam s nimi poslední prázdninový víkend? Je tu samozřejmě cyklistický závod Tour de Zeleňák.

Kromě samotného závodu (podrobnosti tady) připravili organizátoři i celou řadu kulturních doplňků. Kromě kapel WWS a Garage (jak jest uvedeno na plakátu) zahraje již v pátek (31/8) v Metru pan Buričín (pro silné povahy!!) a v sobotu odpoledne vystoupí na hlavní scéně u restaurace Zelený strom i Radomil Uhlíř.

V Krásné Lípě budou v sobotu probíhat slavnosti Českého Švýcarska.

Hlavní hvězdou je pochopitelně Aneta Langerová, jediná vítězka talentové soutěže, která prokázala, že má opravdu talent, ale také rozum a výdrž.

Mimo to bude v Loretě otevřena nová výstava podrobnosti TADY.

Výběžkem budou také projíždět motocykly značky Böhmerland.

Trasa:08:30 Start I. etapy spanilé jízdy – hotel JEF Doubice 09:00 Výstava Krásná Lípa 10:30 II. etapa z Krásné Lípy do Varnsdorfu 12:30 III. etapa z Varnsdorfu do Rumburka 13:30 IV. etapa z Rumburka do Starých Křečan 14:30 V. etapa ze Starých Křečan do Šluknova 14:40 VI. etapa ze Šluknova do Kunratic 16:30 VII. etapa z Kunratic do Doubice 17:15 Slavnostní zakončení u hotelu JEF Doubice

Kdo chce vytáhnout paty z výběžku(eu), ale ne zase moc, může zkusit Vysokou Lípu.

Ten program je lákavej … jestli se tam někdo vypravíte, že nám pošlete fotky. Abychom mohli tiše závidět)

Další přehled toho co se bude dít najdete v KALENDÁŘI.

A co stačím umisťuju ještě na tuhle NÁSTĚNKU.

Tagy