Vilémov pálil jednu šanci za druhou, přesto porazil Čelakovice 2 : 0

V dalším mistrovskému utkání Divize skupiny B chtěli domácí přetrhnout třízápasovou šňůru bez vítězství a to se jim povedlo, i když to nebylo jednoduché, vzhledem k tomu, že zahodili spousty tutovek a nakonec se museli strachovat o výsledek. Bohužel domácím chyběl stále nedoléčený Vachoušek, prací zaneprázdněný Škyta, vykartovaný Kurel a z rodinných důvodů i z gardy na výpomoc povolaný Hejl. Naštěstí přijeli dvě posily z Varnsdorfu, takže sestava domácích byla zpočátku vcelku kvalitní. Bohužel po 20-ti minutách odkulhal další domácí hráč a v tomto zápase osobní strážce Dalekoreje – Kuba Dobeš a musel nastoupit náhradník Kuba Čuda, takže další smůla v podobě zranění stabilního hráče u domácích. Nejdůležitější minuty zápasu:

6´- únik hostů a krásný centr na Kocha, jehož hlavička šla naštěstí nad branku domácího Loose

9´- domácí Buryánek unikl po levé straně, ale místo přihrávky zpět na Dvořáka přetáhl centr až za branku

12´- Kotiš poslal do uličky Buryánka, který šel sám, ale jeho dloubáček gólman hostů vytáhl na roh

14´- na centr Kopřivy si naběhl Očipka, ale jeho střela z malého vápna přes hlavu, šla jen vedle branky hostů

16´- prudký centr Buryánka si srazil hostující stoper Homola málem do vlastní branky

18´- domácí docílili branky hlavou Dvořáka, ale pomezní bohužel signalizoval ofsajd

24´- na centr Hyky do vápna si naskočil skvěle Hauer, ale jeho hlavička jen těsně minula svatyni hostů

33´- parádní vybagování obrany hostů předvedla dvojice Kotiš – Dvořák, ale ten pak v čisté šanci střílel nad

37´- další česká ulička Kotiše, tentokráte na Kopřivu, který šel sám na gólmana hostů, ale trefil jen jeho nohu

45´- nebezpečnou střelu hostujícího špílmachra Dalekoreje likviduje těsně před přestávkou Loos

{module vilemov-celakovice-11}

V první půli měli domácí minimálně pět tutovek, ale nedali ani jedinou. Hosté se dobře bránili, ale při tlaku domácích častokrát nevěděli kam dřív skočit a dělali i hrubé, vynucené chyby, které však domácí, svou střeleckou nemohoucností a velkou dávkou i smůly a umu hostujícího gólmana, nedokázali zužitkovat.

46´- než se hosté po přestávce rozkoukali, poslal Buryánek dlouhým pasem do sóla Kotiše, ten viděl

vedle sebe Dvořáka, přeložil mu balón jak na podnosu a ten již jen dopravil míč do prázdné branky – 1:0

51´- bomba hostujícího Dalekoreje z 20-ti metrů šla naštěstí pro domácí jen těsně nad Loosovu svatyni

55´- domácí Čuda nestačil rychlostí na hbitého Duška, kterého však Loos v čisté šanci vychytal

58´- Hyka se vydal přes půl hřiště na rychlý sólový brejk, předložil balón do vápna na Kotiše, ale

jeho provokativní patička v síti hostů z další šance neskončila !!!

60´- další skvělá ulička Kotiše na Kopřivu, ale jeho dělovka skončila jen o milimetry vedle tyče hostů

62´- Kotiš si pohrál se třemi beky hostů a ocitl se sám před gólmanem, napálil však míč jen do břevna !!!

77´- únik Dvořáka po levé straně, ale jeho jedovatá střela skončila jen v boční síti

79´- prudkou střelu hostujícího Kunce domácí gólman Loos s přehledem lapil

90´- hosté vyslali všech deset hráčů do útoku na steč domácí branky s pokusem vyrovnat. Domácí však po

rohovém kopu míč odehráli na Kotiše, ten poslal dopředu zcela volného Dvořáka, který obelstil

za půlkou stojícího gólmana a poslal míč podruhé do sítě, čímž stanovil konečné skóre na – 2:0

Domácí tak zaslouženě vybojovali tři důležité a potřebné body a sklidili nádherné ovace od svých diváků.

Loos – Hyka (ŽK), Šmalcl, Hauer, Jirchář, Kopřiva (ŽK), Dobeš (20´-Čuda), Kotiš, Očipka (ŽK),

Buryánek, Dvořák

Připraveni: Vaňák a Zachariáš Chyběli: Kurel, Hejl, Vavroušek a Škyta Zapůjčeni z VDFu: Hauer a Kotiš

Diváci: 280 spokojených, až na neproměněné šance Nejlepší hráči utkání: Kotiš (V) a Dalekorej (Č)

Rozhodčí: Vitner – Teuber a Kapoun Delegát svazu : pan Holý ŽK: 3 : 3 ČK: 0 : 0

Rohy: 7 – 2 Držení míče: 54% – 46% Ofsajdy: 4:4 Fauly: 11 – 14 Střely na bránu: 7 – 4 Mimo: 9 – 3

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák