Vilémov rozstřílel Motorlet 7:0!

V posledním domácím zápase letošní sezony si domácí Vilémov překvapivě snadno poradil s mužstvem SK Motorlet Praha. Utkání mělo jednoznačný průběh a po několika spálených akcích domácích v prvním poločase si fanoušci i hráči spravili chuť. Další fotografie a kompletní referát ze zápasu přineseme záhy.

{module vilemovmotorlet}

V posledním utkání před svými fanoušky lepili domácí opět sestavu jak jen mohli a někteří hráči museli nastoupit se zraněním a tudíž i se sebezapřením (Dvořák, Jirchář, Dobeš či Kopřiva), neboť jinak by nedali dohromady ani jedenáct zdravých hráčů. Naštěstí měl Varnsdorf dva vykartované hráče (Rudnytskyy a Breite) a tak je zapůjčil na tento zápas do Vilémova. Byli to právě oni dva, kteří se brzy zapojili do dobře fungujícího kolektivu, kterému díky jejich hnacímu motoru narostla křídla a ve druhé půli předvedli nevídanou kanonádu a co víc, co branka to skvost se zařazením do televizních pořadů.

3´- roh Buryánka na přední tyč hostů šikovně vrátil patou Rudnytskyy na Jircháře, ale ten z 10 m přestřelil

8´- trestný kop Hyky z 20-ti metrů hostující gólman Kučera s námahou vyboxoval na rohový kop

11´- parádní akce dvojice Buryánek – Rudnytskyy, ale jeho dělovku z 8-mi metrů Kučera zázračně vytěsnil

16´- dlouhý pas Hyky vrátil Buryánek zpět na Breiteho, ale jeho dobrou střelu z vápna gólman hostí lapil

19´- nádherný pas Hyky na Rudnytského, který unikl svému obránci posunul míč podél vyběhnuvšího

gólmana hostů na Dvořáka a ten do prázdné branky poprvé rozjásal domácí diváky – 1:0

28´- další skvělá akce na jeden dotek Buryánek – Breite – Rudnytskyy, ale jeho střela jen olízla tyčku hostů

36´- odražený balón po rohu přistál na kopačce Kopřivy, ale jeho volej šel z 16-tky nad branku hostů

41´- centr Hyky už už směřoval na hlavu nekrytého Rudnytského, ale gólman hostů jej v poslední chvíli chytil

43´- dělovka hostujícího Karbulky z 20-ti metrů dala poprvé vyniknout Vaňákovi v brance domácích

45´- bomba domácího Očipky z velkého čtverce skončila nad brankou hostů

V první půli se hrál špičkový divizní fotbal a hosté ukázali proč jsou na třetím místě tabulky. Nevytvořili si ale příliš brankových šancí oproti domácím, ovšem hráli otevřený a pohledný fotbal a tak se diváci skutečně bavili, jen byla škoda, že se neujala nějaká další šance z mnoha, které si domácí dokázali skvěle vypracovat.

46´- trestný kop Hyky přes zeď ze 30-ti metrů skončil v šibenici překvapeného gólmana hostů – 2:0

59´- centr Očipky do vápna hostů, kde nejvýše vyskočil Kopřiva a hlavou vymetl pavučinu v šibenici – 3:0

63´- domácí rychlík Breite pronikl přes tři beky, ale v další čisté šanci neměl již sílu k zakončení

64´- dělovka Breiteho z 25-ti metrů skončila znovu v šibenici bezmocného gólmana hostů a bylo to už – 4:0

65´- rychlý útok se valil na zdecimované hosty a Kopřiva další výstavní střelou trefil opět čistou šibenici – 5:0

69´- štírek Breite si pohrál s obranou hostů, dostal se až před gólmana, toho si kličkou položil a zakončil

své sóličko pro diváky mazácky až do prázdné branky – 6:0

76´- střídající domácí bek Čuda při prvním doteku s balónem hledal dlouhým pasem Dvořáka, ale míč trefil

hostující bek tak nešťastně, že přehodil nečekaně svého gólmana a míč skončil posedmé v jeho síti – 7:0

Fantastická půlhodina ve druhé půli pobavila nejen diváky, kterých se opět sešlo za chladného počasí víc než dost, ale i přítomné odborníky, rozhodčí, oba realizační týmy a hostující i domácí hráče samotné. Výstavní branky, skvělé kombinační akce, nezáludný, pro oko diváka ladící fotbal z obou stran a báječná atmosféra po celé utkání na vilémovském stadionu. Po skončení utkání přišla obrovská děkovačka, jakou Vilémov zažil naposledy při postupu do divize, tentokráte to bylo především díky skvělým fotbalovým kouskům, pro které se na fotbal chodí. Hold domácím vzdali i hráči a funkcionáři hostů, kteří ani v nejmenším nepočítali s takovým přídělem, ale slova jejich uznání na celkovou atmosféru zápasu domácí funkcionáře velice potěšila.

Vaňák – Hyka, Šmalcl, Jirchář (75´- Čuda), Kopřiva, Breite, Dobeš, Očipka, Buryánek (80.Zachariáš),

Rudnytskyy, Dvořák

Chyběli: Kurel a Vavroušek Připraveni: Loos, Škyta a Özbey Zapůjčeni z VDFu: Breite, Rudnytskyy a Özbey

Diváci: 300 přímo nadšených !!! Nejlepší hráči utkání: Breite (V) a Glasnovič (M)

Rozhodčí: Svatík – Mudra a Žáková Delegát svazu : pan Bouška ŽK: 0 : 2 ČK: 0 : 0

Rohy: 9 – 3 Držení míče: 53% – 47% Ofsajdy: 6:4 Fauly: 11 – 11 Střely na bránu: 13 – 5 Mimo: 9 -3

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák