TJ Soběchleby-SK Plaston Šluknov 2:5 (2:1)

Plaston zajížděl do Soběchleb napravit ztrátu z minulého  domácího utkání a získat alespoň bod.

Od první minuty měli hosté územní převahu, ovšem útoky končili před vápnem. Do 35. minuty měli jen dvě střely  a to Lehrla vedle a Navrátila do brankáře. Naopak domácí se snažili o častou střelbu ze všech pozic. Máček a Mráz z penalty se prosadil i gólově na 2-0. Do poločasu se Šluknovu podařilo snížit, když dal svůj první gól v utkání Lehrl 1-2.

Druhý poločas byl jednoznačně v režii Plastonu a podařil se dokonalý obrat. Nejprve hlavou ze standardní situace vyrovnal Holešovský na 2-2, potom Navrátil zblízka dorazil prudký přízemní centr na 2-3 a nakonec dvakrát skóroval Lehrl a tím zkompletoval hattrick 2-5. Jedinou kaňkou byla červená karta Jägra, kterou dostal po druhé žluté za faul v nepřerušené hře (předpokládáme trest na jedno utkání).

Překvapivě si tak Plaston odvezl všechny tři body. Nejlepší hráč byl určitě velmi aktivní  Lehrl, který dokázal za utkání 8x vystřelit na branku soupeře!!! Také stojí za zmínku návrat Dobeše po dlouhodobém  zranění, který hru uklidnil a rozdával spoluhráčům přesné přihrávky. V dalším utkání hostí Šluknov v sobotu velmi silné Neštěmice, tak zveme všechny fanoušky.