SK Český Brod – SK Stap Tratec 1:0 (1:0)

Vilémovští fotbalisté zajížděli na půdu dalšího z nováčků s cílem urvat alespoň bod a přerušit bezbodové zápasy a poposkočit o nějaký stupínek výše. Bohužel ani tentokráte se to nepovedlo, i když to byl soupeř, který se bude určitě pohybovat také ve spodních vodách a minimálně na bod to po celý zápas vypadalo. Bez střelby a branek v síti soupeře se však hrát nedá a tak vilémovské trápení pokračuje dál, je to však již na pováženou. I když chyběli Hyka, Šťastný, Dvořák a Dobeš, takovéto soupeře by se mělo porážet, pokud se chceme udržet v divizi.

13´- únik Sljiviče a centrovaný balón nedokázal Kurel dopravit do odkryté branky, ale dal ho hlavičkou

jen do náruče gólmanovi domácích, který už byl překonán a stál vedle branky !!!

22´- pěknou střelu Zelingera z velkého čtverce domácí gólman na dvakrát s námahou lapil

24´- standardní situace domácích po faulu v rohu hřiště, míč se odrazil na vápno ke zcela nekrytému

Hruškovi a ten nikým neatakován placírkou k tyči rozvlnil k radosti všech domácích síť hostů – 1:0

První půle byla herně vcelku vyrovnaná, domácí vytěžili z minima maximum, kdežto hosté, seč se snažili jak mohli zase nic. Domácí bránili velmi dobře a nenechali host,y také bohužel na úzkém hřišti, příliš tvořit po stranách. Ti si přesto vypracovali dvě dobré šance, ale bohužel bez efektu v podobě gólu.

57´- hostující Kopřiva neodkopl včas balón a pustil Kopeckého do šance, ten však střílel nad branku

60´- pěknou dělovku Očipky z velkého vápna domácí gólman s námahou vytáhl konečky prstů na roh

77´- chyba domácích a Sljivič šel středem mezi dvěma beky sám na gólmana, místo průniku a střely

přihrál do strany na Zelingera a tomu míč obránce domácích ukopl !!!

81´- další parádní střela, tentokráte z kopačky Kopřivy, ale gólman domácích ji robinsonádou lapil

86´- další chyba domácích a opět Sljivič mohl středem jít až ke gólmanovi, opět však volil přihrávku

do strany a bylo po šanci !!!

Bohužel ukvapenost mladého rychlonohého Sljiviče a strach jít ke gólmanovi středem  připravil vilémovské hráče minimálně o bod. Hosté začali trochu hrát fotbal až posledních patnáct minut, kdy se domácí strachovali o výsledek a úporně bránili jednobrankové vedení. Navíc jim k tomu pomáhal i velmi přísný a občas nepřesný sudí, který skákal na lep domácím simulantům a pískal za to proti hostům některé vymyšlené fauly. Dokonce pak nenastavil v největším tlaku hostů ani minutu a to se nejméně 5 minut ve druhé půli nehrálo. I takový je však fotbal a na to se vymlouvat určitě nemůžeme.

Vaňák – Kopřiva (ŽK), Jirchář, Čuda, Zelinger, Očipka, Nagy L., Vavroušek, Buryánek (76´- Vichterey R.),

Kurel (61´- Ruszó), Sljivič

Chyběli:  Hyka, Dvořák, Šťastný a Dobeš Připraveni ještě:  Loos a Zadina     Z VDFu byli: Sljivič a Ruszó

Nejlepší hráči utkání:  Kopecký (ČB) a Jirchář (V)     Diváci:  160 z toho 15 z Vilémova !!!

Rozhodčí:  Šimek – Blaschke a Valenta      Delegát svazu :   pan Mareš       ŽK:   2:1       ČK:   0 : 0

Rohy:  6 – 8  Držení míče:   49% – 51%   Ofsajdy:   3:2 Fauly:  19 – 14  Střely na bránu:  3 – 5  Mimo: 4:6

Trenér:  Šimek        Asistent: Zbončák      Masér:  Maier     Vedoucí mužstva: Sklenář    Zapisovatel: Třešňák