VELKÝ ŠENOV – MSK TRMIC 4 : 1 (3 : 1)

Vstup do zápasu jsme neměli moc šťastný, když ve 12. min proklouzla nešťastně našemu brankáři pod nohama malá domů – 0:1. Ale rychle jsme dokázali vyrovnat skóre zásluhou Skyvy, který se opřel za vápnem do míče a parádní střelou dal v 15. min na 1:1.

Po té se hra vyrovnala a z obou stran byli vidět pěkné akce. Povedlo se nám dostat hosty pod tlak, pokus z rohového kopu ještě hostující brankař reflexivně vyrazil, ale po následné kombinaci nahrávek ve vápně už neměl šanci na střelu Zbončáka – 39. min 2:1. Na konci poločasu se nám povedlo dát ještě jeden gól, když hostující brankář dokázal vyrazit střelu Zbončáka, ale na dorážku Čurgaliho z bezprostřední blízkosti už opět neměl šanci – 44. min 3:1.

V druhém poločase byla hra vyrovnaná a šance se střídali na obou stranách. V 69.min měli hosté trestný kop v blízkosti vápna, který domácí brankař s pomocí tyče vyrazil. Na konci zápasu jsme dostali hosty opět pod velký tlak, ze kterého se nám podařilo vstřelit alespoň jeden gól – mohlo být víc – po krásné nahrávce šel Skyva sám na brankaře – 85. min 4:1.

Nasazení a bojovnost našeho mužstva si zaslouží pochvalu! Za nepříznivé situace se nevzdali, otočili zápas a tři body zůstaly doma.