Vilémov remizoval s dorostem prvoligových Teplic a vyhrál turnaj SK Stap Tratec – FK Teplice lig.dor. 4:4 (1:2)

V posledním utkání děčínského zimního turnaje na sebe narazili dvě nejlepší mužstva v tabulce a bylo to tudíž finále turnaje. K zisku titulu a vítěze turnaje nesměl Vilémov prohrát a Teplice museli vyhrát. Přítomní diváci a odborníci z řad veřejnosti ocenili výkony obou týmů a konstatovali, stejně jako funkcionáři obou aktérů, že šlo o nejkvalitnější utkání celého turnaje a že se střetli skutečně nejlepší mužstva, neboť se bylo po celý zápas nač dívat. Tepličtí mladíci předváděli hlavně v první půli technicky vyspělý fotbal, hru na jeden dotek a rychlou střelbu. Vilémovští byli zase tělesně zdatnější a vyhrávali více osobních soubojů, ale občas nestačili na mladíky rychlostí.

2´- než se tepličtí mladíci rozkoukali poslal přesný pas Hyka na Buránka a jeho volej skončil v síti – 1:0

24´- chyba vilémovského Kopřivy a zbytečná ztráta balónu a Bubeníček k tyči vyrovnal stav utkání na – 1:1

33´- Buryánek v dobré šanci, ale místo střely volil přihrávku na Dvořáka, ale ten se marně natahoval na míč

36´- dělovka kapitána vilémovských Jircháře z 30-ti metrů skončila jen těsně vedle teplické branky

39´- patička Dvořáka mezi teplické beky a Vavroušek se ocitl tváří v tvář gólmanovi, ale ten mu včasným

vyběhnutím zmenšil úhel a šanci zlikvidoval

40´- nedáš – dostaneš, hned z protiútoku nekrytý Altman vymetl pavučinku v šibenici Vaňaka a bylo to – 1:2

První půle byla víceméně v režii teplických mladíků, kteří se po první rychlé brance brzy oklepali a více drželi balón na svých kopačkách a dokázali do poločasu otočit nepříznivý výsledek ve svůj prospěch a vykřesat naději na konečné vítězství v turnaji. Hrálo se tvrdě, ale bez záludných faulů.

48´- ulička vilémovského Kopřivy na Dvořáka a ten se střelou k tyči nemýlil a srovnal stav zápasu na – 2:2

56´- aut teplických, uvolnění na brankové čáry a Benda z úhlu prostřelil Loose a upravil stav na – 2:3

57´- ihned z rozehry prostrčil Dobeš šikovně míč na Buryánka a ten střelou k tyči ihned vyrovnal – 3:3

60´- střelu Dvořáka vytěsnil teplický gólman na rohový kop, který šel zahrávat Buryánek a posadil míč přímo

na hlavičku Chorvata Sljiviče a ten trefil parádní břevno !!!

63´- chyba v obraně teplických mladíků a další střídající – Turek Özbey v šanci trefil jen beka a byl z toho roh

82´- únik teplických mladíků po levé straně, centr do vápna a Luksch skluzem upravil na – 3:4

87´- k odraženému balónu se na vápně dostal nikým nekrytý Očipka a vymetl pavučinu v teplické šibenici,

čímž srovnal stav již skoro ztraceného utkání na – 4:4 a rozhodl tím o obhájení trofeje pro Vilémov !!!

Ve druhé půli došlo na obou stranách k určitým změnám a vilémovští fotbalisté získali mírnou převahu, kterou dokázali využít a i když s trochou štěstí, dotáhnout zápas do remízového konce, když tři minuty před závěrečným hvizdem Očipka parádně trefil balón a rozjásal tím vilémovskou lavičku.

Vaňák (46´- Loos) – Hyka, Jirchář, Zadina (52´- Özbey), Buryánek, Vavroušek, Dobeš, Očipka,

Kopřiva (88´- Posnar), Dvořák, Zelinger (46´- Sljivič)

Chyběli: Šmalcl, Winzig, Kurel, Svoboda, Maier, Čuda, Marek a Greňo

Diváci: 25 z toho 9 z Vilémova !!! Nejlepší hráči utkání: Buryánek (V) a Filip (T)

Rozhodčí: Baum – Hrubý a Vlk Delegát svazu : nebyl ŽK: 0 : 1 ČK: 0 : 0

Rohy: 5 – 5 Držení míče: 48% – 52% Ofsajdy: 2:3 Fauly: 7 – 5 Střely na bránu: 6 – 9 Mimo: 5 – 11

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák