SK Plaston Šluknov-Neštěmice 0:2 (0:2)

Plaston chtěl v tomto utkání potvrdit venku získané tři body, ovšem soupeř z Neštěmic byl nad sílydomácích. Bohužel Šluknovu nevyšel začátek utkání, když inkasoval ihned ve 2. minutě utkání. Přímý kop ze

strany Valenta překvapivě necentroval, ale vystřelili na přední tyč. Brankář Bednář na míč nedosáhl

a tak hosté vedli 0-1. Domácí se snažili hrát aktivně, napadat hosty již na jejich polovině. Byl to

proto hlavně boj o každý metr, ale šancí moc nepřicházelo. Hosté ovšem do poločasu ještě jednou

udeřili, když prudký centr ze strany projel celým malým vápnem a na zadní tyči Paseka uklidil míč

do prázdné branky 0-2. Do poločasu mohl dát kontaktní gól Lehrl, ale neprostřelil obranný val

hráčů na brankové čáře.

Ve druhém poločasu Šluknov ještě zvýšil úsilí, přišly i některé slibné situace, ale kontaktní gól se

nepodařilo již vstřelit. Hosté zkušeně utkání dohráli a odvezli si zasloužené tři body.

V dalším týdnu jede Plaston do Libouchce, kde již snad bude kompletní a pokusí se prohru napravit.

Mužstvo chce ovšem vyhrávat hlavně před domácím publikem, proto za čtrnáct dní s Pokraticemi

to již chce prolomit a doma získat tři body.