weby pro nejsevernější čechy

Ve varnsdorfu finišují před startem druhé ligy, vyhrávají. A začínají na Spartě.

Po odřeknutí zápasu od prvoligové Mladé Boleslavi byl v Nymburce dalším soupeřem klubu účastník slovenské Corgoň ligy MFK Ružomberok vedený trenérem A. Křečkem. Varnsdorfský celek v něm zvítězil 0:1 (0:0), když se po centru Cany hlavou trefil Melunovič (na fotu před zápasem s Libercem B).

Na UMT v Mělníku se FK střetl s Ovčáry (4. v ČFL) a vyhrál 1:3 (0:1), góly Volf, Özbey a Chod. Stejným poměrem porazil v Praze-Jinonicích FC Písek (15. v ČFL), trefili se Rudnytskyy, Volf a Chod.

Ve středu byl dalším přípravným soupeřem tradičně Arsenál Česká Lípa, za nějž nastoupili varnsdorfští hráči Jarda Jordák a Jirka Procházka. Dvě zbytečné ztráty míče stály domácí FK inkasování branek, ale ze standardních situací dokázal vždy srovnat. Konečný výsledek zněl 2:2 (0:1) a gólově se prosadili Pimpara (61.), Hikspoors (75.) – Procházka (26.), Beran (88.). Sestava FK: Porcal – Tvaroha (46. Mach), Pimpara, Filip (46. Stehlík), Hozda (46. Hauer) – Cana (65. Dobeš), Breite (46. Kotiš) – Rudnytskyy (65. Matejov), Chod (46. Hikspoors), Martan (72. Özbey) – Volf (46. Melunovič, 57. Šljivič).

Jarní druholigové odvety sezony 2011-2012 by měly začít již za týden (pokud počasí dovolí) a varnsdorfský FK zajíždí na úvod dvakrát ven k utkáním se Spartou B (v tabulce po podzimu 16.) a s Opavou (7.). Prvním soupeřem doma v Kotlině bude Zlín.

Dorost U19 utrpěl v přípravě těžkou prohru s muži FC Nový Bor 1:7 (1:3), do vedení dostal domácí v 11. minutě Hauer. Půl hodiny hráli domácí s lídrem libereckého KP vyrovnanou partii, pak však třikrát vyhořela defenzíva a hosté stav otočili. Po obrátce už na zvrat neměli a někteří hráči se budou muset hodně poprat o triko.

Na UMT v Kotlině pak předvedl dorost U19 proti FK Mladá Boleslav U17, vedoucímu týmu ČL skupiny B nadějný výkon, ale prohrál 1:4. Na 1:2 snižoval Halbich. Vítězství si tento tým připsal v Děčíně, kde porazil Junior U19 0:2 poté, kdy skórovali Vinš v 5. a Hauer v 88. min.

 

Szonu zahájí fotbalisté varnsdorfu naostro 3/3 na Spartě.