FK Blšany – SK Stap Tratec 0:2 (0:2)

Vilémovští fotbalisté si jeli na nejdelší pouti (182 km) v celé soutěži pro povinné tři body. Bohužel jim chyběli – Dvořák, Kurel, Vavroušek, Winzig, Zelinger a Maier ml. Domácí lepili na poslední chvíli svou sestavu a nastoupil nejen kanonýr Horst Siegl, ale i trenér Josef Němec. Byl to soupeř při vší úctě maximálně na Krajský přebor nebo spíše 1.A třídu, což hosté hned od první minuty rozpoznali a sehráli nejhorší zápas letošního roku co do kvality. Předháněli se opět v zahazování šancí, zbytečně kličkovali místo rychlých přihrávek, jejich střelba byla prachmizerná a tak nakonec vydolovali sice tři body, ale mohli si výrazně vylepšit skóre, čehož určitě ostatní soupeři docílí.

2´- lob Hyky přes pomalé beky domácích a Očipka se ocitl poprvé tváří v tvář gólmanovi, ale ten jej vychytal

6´- Buryánek naservíroval parádní uličkou míč Očipkovi, ale ten střílel z 8 m opět jen do gólmana domácích

10´- centr Buryánka z levé strany přistál na hlavě Sjliviče a ten do protisměru zajistil hostům vedení – 0:1

12´- tvrdá rána Salibašiče z 20-ti metrů skončila jen na tyčce domácí svatyně !!!

21´- domácí v první šanci Kalaninem, ale ten střílel z úhlu jen vysoko nad branku hostů

24´- obrovská chyba domácího stopéra Horsta Siegla, ale Dobeš trefil v čisté šanci opět jen gólmana !!!

28´- hosté parádně vyšachovali domácí obranu a nikým nekrytý Kopřiva z jasné pozice přestřelil branku

35´- centr Buryánka z lajny zpět na vápno, Salibašič si jej zpracoval na prsa pustil k levačce a tvrdou střelou

k tyči nedal domácímu gólmanovi šanci – 0:2

38´- nepříjemné zranění Salibašiče po vlastním uklouznutí znamená první střídání v řadách hostů Čudou

První půle byla jasně v režii hostů a domácí chvílemi nevěděli co vůbec mají hrát. Bohužel střelecký prach všech hráčů co se dostali do stoprocentních šancí zvlhl a tak se odcházelo do šatny místo s pětibrankovým rozdílem jen se dvoubrankovým a to byla velká škoda.

46´- centr Kopřivy mezi vápno a desítku kam si naběhl Očipka a jeho volej skončil na břevně domácích !!!

52´- únik Buryánka po pravé straně, ale jeho zakončení nemělo razanci a gólman míč vytáhl na rohový kop

53´- výborná přihrávka Buryánka na zcela volného Kopřivu, ale ten z malého vápna netrefil branku !!!

58´- chytrý načechraný oblouček Hyky z velkého vápna skončil jen na břevně domácí svatyně

63´- domácí v náznaku šance, ale Loos s přehledem zkušeného matadora ji bez problémů likviduje

70´- chyba v nekoncentrované obraně hostů, Loos fauluje ve vápně a kope se penalta. Míč si postavil Horvát,

jinak bratr známého zpěváka ze Superstar, ale jeho střelu Pepa Loos vyrazil a Čuda míč uklidil do pole !

74´- centr Zadiny na Sjliviče, který šel sám, ale nechal se doběhnout Sieglem a ten mu míč vypíchl na roh

83´- ulička Buryánka na Zadinu, ten šel sám na gólmana domácích, ale tne jeho střelu vyrazil na další roh !

89´- dalekonosnou střelu Hyky z 60-ti metrů přes venku stojícího gólmana domácích stačil ještě se štěstím

domácí brankář rychlým úprkem zpět s námahou lapit !!!

Hosté podali zcela diametrální výkon oproti zápasu v Žatci, ale důležité a povinné body si domů odvezli. Škoda, že pro zranění chyběli hostům někteří klíčoví hráči, určitě by se odjíždělo s daleko vyšším skórem a bez zbytečné nervozity, protože tolik šancí a tak odevzdaného soupeře už asi nikdy mít v jarní části divizní soutěže nebudou, stejně jako převahu, která nemá v divizi asi obdoby.

Loos (ŽK) – Hyka, Šmalcl, Hauer, Buryánek, Jirchář, Očipka, Dobeš, Kopřiva (65´- Zadina),

Sjlivič, Salibašič (38´- Čuda)

Chyběli: Vavroušek, Kurel, Dvořák, Winzig, Maier ml. a Zelinger Připraveni ještě: Vaňák

Nejlepší hráči utkání: Kalanin (B) a Jirchář (V) Diváci: 70 z toho 16 z Vilémova !

Rozhodčí: Štefan – Teuber, Pechanec Delegát svazu : pan Kozel ŽK: 1:2 ČK: 0 : 0

Rohy: 1 – 9 Držení míče: 35% – 65% Ofsajdy: 0:7 Fauly: 9 – 6 Střely na bránu: 2 – 14 Mimo: 2 – 17

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák