Vilémov bral tři body i když neproměnil penaltu, Vilémov – Český Dub 2 : 0

První letošní soutěžní zápas vyhrál Vilémov doma s přehledem, unavení hosté, kteří si spíš přijeli udělat žízeň než bojovat o body příliš nevzdorovali.

Domácí sice zvítězili 2 : 0, ale s jiným soupeřem by asi litovali nepromarněných šancí a nevyužité penalty.

Tady zatím pár fotek, referát o zápase minutu po minutě hned jak dorazí.

{module vilemov-dub12}

Domácí se nepředstavili v tomto utkání v příliš dobrém světle a proti outsiderovi zahazovali jednu šanci za druhou, včetně penalty. Přesto výhru vybojovali a drží se stále v horní polovině divizní tabulky. Bohužel jim chyběli z různých důvodů hráči – Dvořák, Kurel, Vavroušek, Hyka a Maier ml. Přišli jim však pomoci tři hráči z varnsdorfského Slovanu – Hikspoors, Mach a Matejov. Diváci, kterých se sešlo při pěkném počasí tradičně dost, si ale mohli zakřičet kouzelné slůvko góóól jen dvakrát, protože co nezlikvidoval výborný gólman hostů Kobachidze skončilo na tyči nebo vedle či nad jeho brankou.

19´- trestný kop hostujícího Jiránka skončil těsně nad brankou domácího gólmana Vaňáka

20´- únik domácího Kopřivy po pravé straně, ulička na Matějova, ale ten střílel nikým neohrožován jen vedle

23´- ulička Očipky na Hikspoorse, ten šel sám na gólmana, ale trefil jen jeho nohy

31´- dělovku Buryánka vyrazil s velkou námahou hostující gólman Kobachidze na rohový kop !!!

33´- pěkná střela hostujícího Najmana z 25-ti metrů skončila těsně vedle domácí svatyně

39´- dělovka Kopřivy z 18-ti metrů z voleje protáhla gólmana hostů, ale ten míč vyrazil na další roh

40´- centr Buryánka na zcela volného Hikspoorse a ten bez problémů rozvlnil poprvé síť hostů – 1:0

43´- ulička Hikspoorse na Očipku, který šel sám na gólmana hostů, ale zbrkle přestřelil branku

První půle byla jasně v režii domácích, kteří zatlačili hosty na jejich polovinu, ale nedokázali dát více než jednu branku, přičemž šancí měli víc než dost. Hosté se dostávali za půlku a na dostřel Vaňáka jen sporadicky a na rozdíl od domácích prakticky neměli šanci ke vstřelení branky.

49´- centr Matějova z pravé strany do vápna hostů, kde vystřihl parádní nůžky Jirchář, ale míč šel těsně nad

51´- Mach pěkně obelstil obránce hostů ve vápně, ale jeho střelu k tyči výborný gólman vyrazil na roh !!!

60´- ulička Buryánka na Kopřivu,ten šel sám na bránu, přihrál na Hikspoorse a ten do prázdné branky – 2:0

66´- centr Macha do vápna hostů, kde nikým nekrytý Očipka z malého vápna netrefil branku hostí !!!

67´- střela Macha skončila na tyči hostů a odražený balón nedokázal Jirchář dopravit do sítě, ale míč šel nad

88´- faul ve vápně na pronikajícího Zadinu a jasná penalta. Míč si postavil kapitán Šmalcl, ale výborný

gólman Kobachidze mu vystihl směr jeho nepříliš prudké a umístěné střely a balón lapil !!!

Hosté působili odevzdaným dojmem a přijeli jen bránit co nejpřijatelnější výsledek. Navíc ani jednou neohrozili střelou mezi tyče domácího gólmana Vaňáka. Zdržovali a kouskovali hru, aby nedostali vysoký příděl a tak se diváci příliš fotbalem nebavili. Hodně akcí domácích zastavila ofsajdová past hostů, se kterou měl největší problémy překvapivě hostující Nizozemec Hikspoors. Domácí navíc dost kazili přihrávky, hlavně v okolí velkého čtverce hostů a tak vládla ve Vilémově po zápase vlastně jen radost z povinné výhry a třech bodů připsaných do tabulky.

Vaňák – Mach, Šmalcl, Zadina, Buryánek (62´- Čuda), Jirchář, Matějov, Dobeš, Kopřiva (79´- Winzig),

Očipka, Hikspoors (66´- Zelinger)

Chyběli: Vavroušek, Kurel, Dvořák, Winzig, Maier ml. a Zelinger Připraveni ještě: Vaňák

Nejlepší hráči utkání: Zadina (V) a Kobachidze (ČD) Diváci: 335 málo spokojených !

Rozhodčí: Pešek – Šifalda, Jedlička Delegát svazu : pan Kořínek ŽK: 0:2 ČK: 0 : 0

Rohy: 11 – 1 Držení míče: 75% – 25% Ofsajdy: 6:1 Fauly: 5 – 12 Střely na bránu: 14 – 0 Mimo: 16 – 3

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák