Vilémov veze body z Teplic, FK Teplice B – SK Stap Tratec 1:3 (1:2)

Domácí hráči nastoupili sebevědomě a proti oslabeným hostům se dal očekávat jejich kvalitní výkon. To se také potvrdilo, hrálo se nahoru a dolů, i když za mírné převahy hostujícího celku, který především ve druhé půli mohl výrazně rozšířit své brankové konto v síti velmi dobrého soupeře. Vilémovským chybělo šest hráčů – Buryánek, Dvořák, Winzig, Kurel, Vavroušek (šel jen na taktické střídání), Maier ml. a tak vzali za vděk opět dvěma posilám z Varnsdorfu (Sljivič a Volf). Hosty nezlomila ani vlastní branka Hyky, ale spíše je nakopla. Škoda jen zbytečného vyloučení jejich kapitána Šmalcla, který hasil chybu Kopřivy a přísný rozhodčí jej za jeho faul poslal předčasně do sprch a domácí nakopl k maximální snaze o vyrovnání.

9´- první střelu na branku domácích vyslal přes celé hřiště za pomoci větru gólman Loos, ale šla jen vedle

13´- pěkná střela hostujícího Volfa z 20-ti metrů skončila jen těsně vedle domácí svatyně

17´- první únik domácích v podání zkušeného exligisty Kalivody a jeho centr nešťastně srazil Hyka

za Loosova záda a domácí se ujali vedení – 1:0

21´- Očipka poslal uličkou do čisté šance Volfa, ale ten tváří v tvář domácímu brankaři střílel jen těsně vedle

30´- střílený rohový kop Hyky prošel mezi hradbou domácích těl až ke Kopřivovi, ale ten hlavou minul

34´- parádní únik po straně a na milimetr přesný centr Kopřivy na hlavu Sljiviče a bylo vyrovnáno – 1:1

37´- faul na pronikajícího Sljiviče domácím gólmanem na hranici velkého čtverce, červená karta pro domácí

a výhoda trestného kopu hostů. Míč si postavil ostrostřelec Hyka a střídající gólman se ani nehnul – 1:2

První půle byla v režii hostů, ale domácí dravým napadáním a technickými narážečkami byli stále ve střehu a snažili se o otevřený fotbal, což hostům vyhovovalo a konečně podali výkon hodný týmu ze špičky divize. Druhá půle byla ještě zajímavější, neboť domácí trochu otevřeli zadní vrátka a snažili se alespoň o vyrovnání, zvláště po vyloučení hostujícího kapitána Šmalcla. Jenže to byla voda na hostující mlýn, který parádně šlapal a jen štěstí zachránilo tento mladý ambiciózní a perspektivní domácí tým od kruté porážky.

48´- trestný kop domácího synka teplické ikony Verbíře z úhlu Loos bravurně vyboxoval do pole

51´- dělovka Hyky po odraženém balónu z 25-ti metrů olízla spojnici břevna a tyče domácí svatyně

53´- parádní střelu Sljiviče bez přípravy z vápna vyrazil s námahou domácí gólman na rohový kop

54´- centr Očipky do vápna domácích přistál na hlavě Volfa, ale míč šel těsně vedle branky

56´- opět pěkný centr Kopřivy na hlavičku Sljiviče vytěsnil domácí bek na další rohový kop

63´- chyba Kopřivy v rozehře, domácí šikulka Kodeš se řítil na Loose a Šmalcl jej zastavil nedovoleně na

hranici velkého čtverce. Následovala červená karta a trestný kop Kalivody, který šel vysoko nad !

72´- výtečnou střelu domácího Kodeše vyboxoval gólman hostů Loos na rohový kop

75´- únik Hyky z poloviny hřiště až před samotného gólmana, ale jeho střela se otřela jen o tyčku domácích

76´- parádní střela Očipky z hranice velkého čtverce skončila na spojnici tyče a břevna domácích

79´- na dlouhý aut Zadiny si naběhl Hyka a jeho volej skončil na tyčce domácích

83´- únik Sljiviče z vlastní půle do odkryté obrany domácích a střelou podél gólmana rozvlnil síť potřetí – 1:3

85´- česká ulička Hyky na Očipku a ten obelstil gólmana, ale vracející se bek domácích míč vykopl z lajny

88´- domácí Šalda se dostal z ničeho nic do čisté šance, ale Loos jeho střelu mazácky lapil

Místy silný vítr dělal oběma mužstvům problémy, ale nepršelo a tak se zápas bez problémů odehrál a měl určitě svou oboustrannou kvalitu. Domácí bojovali do poslední chvíle, hosté měli trochu smůly a tradiční pech při zakončování čistých šancí. Body si však odvezli a tak ve Vilémově opět panuje spokojenost a pohoda a jak pronesli kluci – „tyto body patří Jirkovi Borečkovi do nebe !“.

Loos – Hyka, Šmalcl (63´-ČK), Zadina, Čuda (87´-Vavroušek), Jirchář, Dobeš (ŽK), Volf, Kopřiva (ŽK),

Očipka, Sljivič (ŽK)

Chyběli: Buryánek, Winzig, Kurel, Dvořák a Maier ml. Připraveni ještě: Vaňák a Zelinger

Nejlepší hráči utkání: Kodeš (T) a Dobeš (V) Diváci: 65 z toho 19 z Vilémova !!!

Rozhodčí: Kapoun – Baum, Vaňkát Delegát svazu : pan Novotný ŽK: 3:3 ČK: 1 : 1

Rohy: 4 – 7 Držení míče: 47% – 53% Ofsajdy: 5:4 Fauly: 11 – 10 Střely na bránu: 5 – 8 Mimo: 6 – 9

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák