Vilémov naděloval, SK Stap Tratec – FC Př.Kopanina 6:0 (3:0)

Domácí hráči nastoupili oslabeni o kapitána Šmalcla, dále Vavrouška, Loose a Kurela, ale na pomoc jim přišli tři hráči z Varnsdorfu a navíc to po delší odmlce zkusil i kanonýr Dvořák, takže byla po delší době lavička domácích opět plnější. Hosté přijeli s jasnou taktikou bránit zuby nehty v 8 lidech hranici velkého čtverce a pokusit se rychlými brejky překvapit domácí obranu. I přes půltucet vstřelených branek, mohli domácí ještě nejméně jednou tolikrát skórovat, ale buďto jim v tom zabránila tyčka (2x) nebo gólman či obětaví obránci, kteří třikrát vykopávali balón z brankové čáry a uhasili tak šance domácích.

16´- centr Macha a krásná hlavička Kopřivy, kterou vytlačil gólman hostů na tyčku a rohový kop pro domácí

17´- technická střela domácího Macha z 18-ti metrů letěla jen těsně okolo šibenice hostů

22´- dlouhý centr Hyky gólman hostů podběhl a Buryánek do prázdné branky poprvé rozjásal diváky – 1:0

23´- dlouhý pas Zadiny prodloužil Čuda hlavou na Sljiviče a ten své sólo na gólmana hostů proměnil – 2:0

29´- Očipkův lob přes beky parádně poslal Mach přes gólmana hostů, ale stopér jej stačil ještě

vykopnout z brankové čáry a gól to tudíž nebyl !

30´- pěknou dělovku hostujícího Háši z 25-ti metrů gólman domácích Porcal vyrazil do pole

32´- centr hostů do vápna domácích přistál na hlavě Truhláře, ale míč šel jen nad branku Porcala

38´- faul gólmana na Kopřivu ve vápně a jasná ČK a penalta k tomu. Hyka se nemýlil a bylo to – 3:0

44´- trestný kop hostujícího Bláhy z 25-ti metrů skončil těsně vedle domácí svatyně

První půle byla jasně v režii domácích, hosté se kromě dvou střel z dálky na víc nezmohli a jen bránili. Domácí hráli s chutí, měli trochu smůly v zakončování, ale tři branky v síti hostů byly příjemným zpestřením chladného odpoledne pro hrstku diváků, která nedala přednost tenisu a přišla se podívat na tento zápas.

49´- dělovka hostujícího Bláhy ze 30-ti metrů skončila těsně vedle domácí branky

50´- Sljivič šel sám na gólmana, ten míč vyrazil, ale Mach šikovnou ranou pod klacek zvýšil na – 4:0

58´- dělovka Dvořáka z hranice velkého čtverce skončila na tyčce hostující branky

61´- centr Macha a Dvořák zcela sám na hranici pokutového kopu trefil jen gólmana hostů

63´- dlouhý balón Jircháře přes hostující beky a Buryánek šel sám na gólmana, ale střílel jen těsně vedle

66´- dělovku hostujícího Háši z 25-ti metrů vytáhl domácí gólman na rohový kop

75´- krásná akce domácích po ose Dvořík – Buryánek – Kopřiva, ale jeho střelu srazil bek na rohový kop.

Ten zahrál Buryánek přesně na hlavu Kopřivy a ten střílel jen těsně nad hostující branku.

79´- Buryánek v samostatném úniku si položil i gólmana, ale bek hostů vykopl balón z prázdné branky

81´- ulička Macha na Kopřivu, ten šel sám, ale trefil jen vyběhnuvšího gólmana hostů

82´- Buryánkův pěkně kopnutý roh přistál na hlavě Zelinger a ten trefil parádní šibenici – 5:0

87´- Očipka vrátil z lajny balón zpět na penaltu k Buryánkovi a ten k tyči ukončil účet zápasu – 6:0

Diváci si v tomto zápase určitě přišli na své, i když se jich příliš na naše tradiční a obvyklé poměry nesešlo. Hráči se bavili fotbalem, i když diváci místy křičeli „deset, deset“. Rozhodčí příliš práce neměli, protože hosté hráli vcelku slušně, nedohadovali se a byli smířeni s tím, že ve Vilémově jim pšenka tentokráte nepokvete.

Porcal – Hyka (ŽK – 75´Kurel ml.), Jirchář (ŽK), Zadina, Buryánek, Čuda (55´- Dvořák), Dobeš,

Mach, Kopřiva, Očipka, Sljivič (66´-Zelinger)

Chyběli: Loos, Šmalcl, Vavroušek, Kurel a Maier ml. Připraveni ještě: Vaňák a Winzig

Nejlepší hráči utkání: Jirchář (V) a Háša )PK) Diváci: 230 prokřehlých, ale spokojených!!!

Rozhodčí: Štefan – Duchoň a Vlasjuk Delegát svazu : pan Šotek ŽK: 2 : 0 ČK: 0 : 1

Rohy: 11 – 2 Držení míče: 62% – 38% Ofsajdy: 6:1 Fauly: 12 – 16 Střely na bránu: 18 – 3 Mimo: 16 – 3

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák