Vilémov uhájil bod!

Fotbalisté Vilémova hostili doma druhý tým tabulky Zápy, které s největší pravděpodobností postoupí do ČFL, neboť vedoucí Jirny zřejmě tuhle příležitost přepustí právě jim. Po tuhém boji a několika zmařeným šancích domácích zejména v prvním poločase byla asi obě mužstva spokojena s bodem po remíze 0:0.Tedy kromě brnkář hostů (cena za nejhlučnějšího muže na hřišti) si nebral servítky a způsob, kterým dirigoval spoluhráče ale i lavičku se dá vysílat až po desáté hodině večerní a my se (protože nás čtou i děti) této možnosti vzdáme i tak. Tady je hromada fotek, kompletní referát doplníme.

{module vil-zap-12}

Hosté, kteří se u nás objevili poprvé v historii se trochu divili kam přijeli, ale po několika minutách zjistili, že i vesničky na Severu Čech mají dobré zázemí a stadiony, což podle sdělení jejich funkcionářů a diváků nikdo ani v nejmenším nečekal. Fotbal se hrál nahoru a dolů, ale podle očekávání ze zajištěných obran a nikdo ze soupeřů si nedokázal vytvořit prakticky ani jednu vážnější tutovku, která by měla skončit v síti soupeře.

9´- trestný kop exvarnsdorfského Svobody z 18-ti metrů prolétl kolem domácí zdi, ale Vaňák v brance

Vilémova byl pozorný a střelu hostujícího špílmachra s přehledem kryl

10´- únik domácího Hyky po pravé straně prostrčení balónu na Sljiviče, ale jeho střelu zkušený

exligista Pařízek v brance hostů lapil

14´- střela domácího navrátilce Dvořáka z 18-ti metrů skončila jen těsně vedle Pařízkovi branky

18´- největší šance zápasu, když domácí Buryánek přesně nacentroval do vápna na hlavičku Hikspoorse,

který míč olízl, ale ten skončil jen o milimetry vedle svatyně již překonaného Pařízka v brance hostů !!!

21´- dělovku domácího Kopřivy zkušený gólman hostů Pařízek bez problémů chytá do náruče

30´- pěkná akce domácích po ose – Dvořák – Hikspoors – Sljivič, ale jeho slabou střelu gólman hostů kryl

44´- únik hostujícího Froňka po levém křídle a jeho lob skončil na horní síti domácí svatyně

První půle byla naprosto vyrovnaná a co do šancí chabá a největší měl určitě Hikspoors, ale nedal a na druhé straně pak nebezpečný Froňěk, který však také nedal. Ve druhé půli došlo na obou stranách k určitým postupným změnám, ale kupodivu hosté mírně odpadávali a jakoby se spokojili s plichtou. Domácí drželi o něco více balón na svých kopačkách, ale do gólových šancí se díky kvalitě soupeře prakticky nedostávali.

50´- trestný kop domácího šutéra Hyky z 35-ti metrů skončil nad brankou hostů

53´- přetažený roh hostujícího špílmachra Svobody doletěl až na kopačku Froňka, ale jeho parádní volej

šel vedle domácí svatyně

61´- centr domácího Kopřivy z pravé strany skončil na hlavičce Sljiviče, ale balón skončil vedle

Pařízkovi svatyně

Diváci, kterých se tentokráte sešlo daleko více než před čtrnácti dny, kdy bylo vskutku nevlíené počasí, si zápas užívali, neboť domácí bojovali ze všech sil proti velice silnému soupeři, který má našlápnuto do ČFL. Branka nakonec nepadla ani na jedné straně, což svědčí o kvalitě obranných řad obou soupeřů a tak zápas skončil po zásluze bezbrankovou plichtou. Domácí diváci ocenili výkon svých borců, i přes plichtu, závěrečným mohutným potleskem na otevřené scéně za přispění domácích hráčů, kteří jim přišli k tribuně poděkovat za skvělé fandění.

Vaňák – Hyka, Šmalcl, Jirchář, Buryánek, Dobeš (40´- Zadina), Dvořák (ŽK – 82´- Čuda), Kopřiva,

Očipka (ŽK), Sljivič, Hikspoors

Chyběli: Winzig, Vavroušek a Kurel st. Připraveni ještě: Loos, Kurel ml., Maier ml. a Zelinger

Nejlepší hráči utkání: Očipka (V) a Svoboda (Z) Diváci: 335 vcelku spokojených !!!

Rozhodčí: Langer – Schröter, Simmerová Delegát svazu : pan Wencl ŽK: 2 : 1 ČK: 0 : 0

Rohy: 4 – 6 Držení míče: 51% – 49% Ofsajdy: 7:5 Fauly: 14 – 13 Střely na bránu: 7 -6 Mimo: 8 – 7

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák