SK Stap Tratec – H.Jiřetín 6:0 (4:0)

Hosté přijeli do Vilémova s jasnou obrannou taktikou, ale domácí si s jejich hrou poradili a bez problémů svému soupeři nasázeli půltucet branek. Domácí nastoupili ve zbrusu nových zelených dresech, které jim věnoval farmář pan Suk se svými syny. Hrálo se za příjemného slunečného počasí a na velmi dobře připraveném pažitu.
2´- ulička Kaňkovského na Demkeho a ten se nemýlil a poprvé rozvlnil síť hostů – 1:0 !!!
5´- dlouhý centr Stacha na Demkeho, který šel sám, ale střílel jen do vyběhnuvšího gólmana hostů
16´- křižný centr Stacha přesně na Kaňkovského, ten si míč zpracoval a střelou k tyči zvýšil na – 2:0 !
24´- faul ve vápně na Jindřicha a jasnou penaltu Jägr s přehledem proměnil – 3:0 !!!
27´- trestný kop hostů a Kahovec hlavou trefil horní síť domácí branky
35´- přesný centr Buryánka a Kaňkovský v čisté šanci střílel jen těsně vedle branky hostů
41´- únik dvojice Buryánek – Demke, ale posledně jmenovaný místo střely zvolil přihrávku a bylo po šanci
43´- ulička Jägra mezi beky hostů a Kaňkovský střelou k tyči zvýšil do šatny na již – 4:0 !!!

První půle byla jasně v režii domácích, kteří hosty pouštěli za půlku jen sporadicky. Domácí hráli s chutí a vytvářeli si pěkné šance, z nichž dokázali vstřelit i čtyři pěkné branky. Dalším pak ještě zabránil dobře chytající hostující brankář Aschenbrenner.
61´- hosté se dostali do první větší šance, ale střelu Dolejšky z úhlu domácí gólman Vaňak lapil
62´- centr Demkeho a Vavroušek v čisté šanci nastřelil jen beka hostů
64´- krásný pas Jägra na Vavrouška, který v čisté šanci přeloboval gólmana hostů, ale i jeho branku
66´- hostující Flemr střílel z trestného kopu z 20 metrů jen těsně nad branku domácích
69´- na dobře kopnutý rok Demkeho si naskočil Jirchář a nechytatelnou hlavou zvýšil na – 5:0 !
76´- parádní dělovku domácího beka Stacha vytáhl gólman hostů konečky prstů na rohový kop
78´- únik Bílka, který šel sám na gólmana hostů, ale ten jeho střelu vytáhl na rohový kop
83´- faul ve vápně hostů na Krasnického a sám postižený z penalty završil svůj hattrick – 6:0 !!!
87´- trestný kop hostů z 18-ti metrů střílel Šefčík, ale míč šel těsně vedle tyče domácích
Domácí tentokráte vystřídali ve druhé půli skoro celou lavičku a za neustálé převahy mohli divákům nabídnout i desítku, ale i toto je výsledek, který nikdo nečekal a v tipovačce tak zůstal celý bank na příští zápas doma s vedoucím Litvínovem. Ke zdárnému průběhu zápasu přispělo i trio mladých rozhodčích svým velmi dobrým výkonem. S posledním hvizdem hlavního sudího proběhla tradiční závěrečná děkovačka domácích hráčů svým fanouškům.