FK Bílina – SK Stap Tratec 1:3 (0:1)

Hosté přijeli na horkou bílinskou půdu s cílem konečně protrhnout smůlu z venkovních zápasů, kde na jaře dvakrát vždy smolně o branku prohráli a navíc chtěli domácím oplatit porážku z podzimu z Vilémova. Vše se hostům podařilo do puntíku a kdyby proměnili ještě další výborně vypracované šance, mohl to být výsledek ještě o něco vyšší.
2´- rohový kop Demkeho přistál u Kaňkovského, ale jeho hlavičku gólman domácích vyrazil bravurně na roh
15´- parádní únik a centr Buryánka na naběhnuvšího si Kaňkovského a ten se nemýlil, ale pomezní mávl ofsajd
16´- dalekonosnou dělovku Vavrouška z 20-ti metrů domácí gólman s námahou vyrazil na rohový kop
21´- průnik Jägra mezi dvěma domácími hráči, přesná přihrávka na Demkeho a ten do prázdné brány vsítil – 0:1
22´- chyba domácích a Vavroušek v obrovské šanci střílel jen těsně vedle domácí svatyně – to byla tutovka !
30´- trestný kop hostujícího Demkeho z 30-ti metrů skončil jen těsně vedle tyče domácí branky
44´- další akce hostů a Buránek šel sám na gólmana z prava, místo střely ale zvolil kličku zpět a bylo po šanci !!!
První půle byla jasně v moci hostů, kteří hýřili aktivitou a zakřiknutí domácí neměli sebemenší šanci, jak se dostat na dostřel k Vaňakovi, natož do nějakých pološancí či šancí vůbec. Po změně stran se obraz hry nezměnil, domácí sice z malého ofsajdu dali kontaktní gól, ale hosté na něj během několika málo minutek odpověděli další brankou a výhru si již nenechali ujít.
47´- hosté v další obrovské šanci Kaňkovským, který střílel po přesném centru Buryánka, jen do boční sítě
52´- trestný kop hostů zahrával Demke na Kaňkovského, ten přistrčil míč patou smolaři Vavrouškovi a ten
v další super šanci trefil jen nohu ležícího gólmana domácích !!!
59´- únik Demkeho po pravé straně a jeho nechytatelná dělovka pod klacek znamenala vedení hostů – 0:2
64´- domácí se dostali do těsné ofsajdové pasti, kterou potvrdilo až video, pomezní to pustil a Levý snížil – 1:2
66´- hosté se rychle oklepali z branky domácích – Buryánek uvolnil Kaňkovského a ten zvýšil na – 1:3
71´- první rána domácích mezi tyče Vaňaka od Kotěšovského, ale pozorný gólman hostů ji lapil
74´- hosté zahrávali další z mnoha trestných kopů, ale Kaňkovský z 20-ti metrů trefil jen stojící zeď
87´- trestný kop domácích z 18-ti metrů, ale pozorný Vaňak v bráně hostů s ním neměl žádnou práci
Hosté konečně ukázali svou sílu i venku. Domácí si často nevěděli rady s jejich výbornou kombinační hrou a vyráběli jeden faul za druhým a to mnohokráte i v blízkém prostoru za velkým čtvercem u své branky. Hosté ale tentokráte z těchto nabídnutých resp. vynucených standardních situací nic neproměnili, stejně jako další obrovské šance a tak mohou být domácí nakonec spokojeni s tak malým počtem branek ve své síti, což kvitovali i rozumní starší diváci, stojící mezi střídačkami obou týmů. Výborný výkon podali i všichni tři sudí, i přes sporný ofsajd Levého, který znamenal kontaktní branku. V autobuse zpět byla výborná nálada, losovali se kopačky a hráči obdrželi i dvě mimořádné prémie !!! Tento výsledek je určitě tou nejlepší pozvánkou na sobotní zápas s vedoucím celkem KP – Litvínovem !