SK Stap Tratec – FK Litvínov 2:0 (1:0)

Domácí se po dvou výhrách, ve zbrusu nových dresech od pana Suka, chtěli vytáhnout i potřetí proti soupeři nejtěžšímu a sice vedoucímu Litvínovu, který má nakročeno do divize. Hosté se představili jako kompaktní celek a první půle byla fotbalově vyrovnaná. Domácí však mohli hned v úvodu při svém náporu třikrát skórovat a bylo by po zápase, ale bohužel své stoprocentní šance nedali a tak z toho bylo drama prakticky po celých devadesát minut.

2´- krásný lob Demkeho za obranu hostů, kde se objevil Kaňkovský, ale ten sám před gólmanem střílel vedle !!!
9´- přetažený centr Vaníčka na naběhnuvšího si Buryánka a ten v další čisté šancí střílel pravačkou jen nad !
11´- dlouhý aut Krasnického přistál na hlavě Kaňkovského, ale jeho teč skončila jen na horní síti hostů !!!
14´- hostí po chybě obrany domácích v brejku, ale Kodeš si míč ukopl a bylo po šanci
37´- trestný kop domácích z 25-ti metrů napálil Kaňkovský nechytatelně do šibenice hostů a bylo to – 1:0 !!!
První půle byla sice vyrovnaná, ale hosté si nevypracovali vlastně ani jedinou šanci na rozdíl od domácích, kteří měli hned tři tutovky v úvodu, ale nedali je. Nakonec o hubeném vedení do šaten – rozhodla nechytatelná dělovka Kaňkovského z trestného kopu.
49´- rohový kop Demkeho přistál u Buryánka, ale jeho střela skončila jen těsně vedle svatyně hostů
58´- Jägr poslal do uličky Buryánka, ten nacentroval přesně na Kaňkovského a ten hlavou zvýšil na – 2:0 !
63´- pěkný centr Buryánka, ale hlavičku Vaníčka pozorný gólman hostů lapil
64´- Krasnický poslal do uličky Kaňkovského, ale ten se asi zalekl hattricku a mířil jen nad branku hostů
68´- ulička Jägra na Demkeho, ale ten v další skvělé šanci trefil jen beka hostů
84´- trestný kop Kaňkovského z 20-ti metrů trefil jen zeď a od ní se míč odrazil na rohový kop
86´- hostující Kodeš v úniku, ale Hnízdo mu stačil ještě míč odkopnout do autu
88´- rohový kop hostů a Holman trefil nečekanou střelou břevno domácí svatyně
89´- hosté v šanci, ale domácí bek Stach stačil ještě míč vykopnout z brankové čáry !!!
Hosté ve druhé půli otevřeli hru a bylo se nač dívat. Domácí se více bránili a podnikali rychlé brejky. Nakonec domácí se štěstím uhájili čisté konto a dotáhli zápas do vítězného konce. Vedení týmu soupeře ocenilo výkon domácích s tím, že jejich výhra byla naprosto zasloužená. Diváci, kterých se sešlo tentokráte i díky počasí relativně dost, nakonec domácím hráčům vysekli potlesk na otevřené scéně a ti jim to vrátili krásnou a dojemnou děkovačkou. K velmi kvalitnímu zápasu přispěli svou měrou i všichni tři sudí, kteří pískali naprostou rovinu, což ocenili oba dva soupeři i diváci.