SK Stap Tratec – FK Neštěmice 4:0 (2:0)

Nové dresy od pana Suka dělají divy a domácí v nich protáhli vítěznou šňůru na neuvěřitelných sedm zápasů a jsou stále nejlepším týmem jara. Bohužel ztráta z podzimu na první Litvínov je nedostižitelná a tak chtějí vilémovští borci dosáhnout alespoň na bednu, k čemuž jim chybí již jen krůček. Zápas proti Neštěmicím se zpočátku nevyvíjel pro domácí dobře, po dvou zahozených šancí měli obrovskou šanci i hosté, ale od 20.minuty první půle, kdy se domácí dostali do vedení, již byli pány na svém hřišti a byla jen otázka času, jak bude přibývat skóre na světelném ukazateli.
4´- dlouhý aut domácího Krasnického a Kaňkovský se ocitl v první velké šanci, ale jeho lob skončil těsně vedle
6´- parádní dělovku Kaňkovského vytáhl pozorný gólman hostů s velkou námahou na rohový kop
11´- hosté v úniku a Doubek v čisté šanci střílel naštěstí pro domácí jen těsně vedle Vaňakovi svatyně
22´- krásný pas Jägra na Buryánka, ten obešel dva beky hostů a nezvykle pravačkou skóroval – 1:0 !!!
24´- pěknou a nebezpečnou střelu domácího Demkeho gólman hostů lapil
30´- přesný centr Buryánka z levé strany přistál na hlavě Kaňkovského a ten se nemýlil a zvýšil na – 2:0
32´- trestný kop Demkeho přistál opět na hlavě Kaňkovského, ale míč šel jen do tyče hostů
V první půli se čekalo nezvykle na domácí tým dlouho na gól, ale po něm už bylo na hřišti prakticky jedno mužstvo a sice to domácí. Pěkné kombinační akce střídaly i šance, ale hosté v čele s výborným gólmanem si debakl nepřáli a bránili zuby nehty.
46´- dobře kopnutý trestný kop Křivana skončil jen těsně vedle tyčky domácí svatyně
55´- výstavní ulička Krasnického a nikým nekrytý Kaňkovský se trefil podruhé a zvýšil stav na – 3:0 !!!
68´- trestný kop Stacha a šikovná teč Hnizda, ale míč šel jen těsně vedle hostující branky
70´- domácí Buryánek se ocitl v čisté šanci po odraženém balónu, ale střílel jen těsně vedle
74´- skvělá akce po ose Jindřich – Vavroušek a Kaňkovský už neměl problém završit další svůj hattrick – 4:0
78´- výstavní ránu Vavrouška do šibenice gólman hostů konečky prstů vytáhl na rohový kop
86´- milimetrový centr Buryánka a zcela volný Vavroušek přestřelil z malého vápna prázdnou branku hostů
Ve druhé půli se domácí ještě více tlačili k hostující bráně, ale více než další dvě branky již nepřidali, i když šancí bylo daleko více než v první půli. Navíc jedna branka jim nebyla uznána pro ofsajd. Hosté ve druhé půli odpadli a soustředili se jen na obranu, aby si neodvezli příliš velký příděl. Závěrečná děkovačka vcelku slušné návštěvy byla opět emotivní a navíc se celý zápas nesl oslavami prezidenta klubu pana Jana Lemfelda (77 let) a managera Libora Sklenáře (60 let), kteří obdrželi krásné dárky od hráčů i vedení klubu a sklidili také ohromný potlesk přítomných.
Vaňak – Krasnický (64´- Vaníček), Hnízdo, Jirchář, Stach – Demke (57´- Bílek), Jägr, Jindřich,
Buryánek (70´- Čuda) – Kaňkovský (78´- Kurel Petr), Vavroušek

Trenér: Šimek Asistent: Zbončák Masérka: Čudová Sekretář: Třešňák Ved.mužstva: Kurel Foto: Fúsek Manager: Sklenář

Připraveni ještě: Michálek Chyběli ještě: Vichterey R. a Kurel Pavel Výkon rozhodčích: velmi dobrý!

Nejlepší hráči utkání: Hnízdo (V) a Křivan (N) Diváci: 210 – velmi spokojených !!!

Rozhodčí: Bouma – Mareš a Sabo Delegát svazu : pan Habal ŽK: 0 : 0 ČK: 0 : 0

Rohy: 11 – 3 Držení míče: 67% – 33% Ofsajdy: 8 – 3 Fauly: 13 – 19 Střely na bránu: 11 – 4 Mimo: 12 – 3