FK Louny – SK Stap Tratec 1:1 (0:1- 1:2 PK)

Další z dlouhých zájezdů a navíc v neděli na nepříjemného soupeře, kde jsme ještě nikdy nezískali ani bod, byl prodchnut občerstvením na nejvyšší úrovni, když členky Fanda klubu zařídily dva druhy řízků, okurky, šunku, uzené jazyky a další laskominky, včetně oblíbeného suschi. Cesta tam ubíhala rychle – jedlo se, popíjelo a kecalo o všem možném, včetně toho, jak to asi dnes na týmu sahajícím po postupu dopadne. Našim borcům chyběli – Krasnický a Demke ze základní jedenáctky a tak dostali příležitost další hráči, kteří opět dokázali, že naše lavička je velice vyrovnaná.

9´- domácí v první vážnější šanci Exnerem, ale gólman hostů Vaňak ho v pohodě vychytal
17´- centr do vápna hostů a Minařík hlavou přestřeli branku gólmana Vaňaka
26´- trestný kop hostujícího Kaňkovského ze 30-ti metrů vyrazil gólman domácích s námahou na rohový kop
33´- krásná ulička Jindřicha na Kaňkovského a ten z otočky k tyči nedal domácímu gólmanovi šanci – 0:1 !!!
42´- trestný kop domácích zahrával Trup, ale z 20-ti metrů trefil jen dobře postavenou zeď hostů
V první půli se toho příliš neudálo, domácí měli více balón na svých kopačkách, ale hosté chytrou hrou ze zabezpečené obrany dokázali z minima vytěžit maximum a do šaten se šlo za jejich vedení.
54´- centr do vápna hostů a nikým nekrytý domácí kanonýr Exner z voleje vyrovnal stav na – 1:1 !!!
63´- trestný kop hostů zahrával Kaňkovský, ale z 25-ti metrů střílel jen těsně nad branku domácích
66´- domácí v dobré šanci Minaříkem, ale ten střílel z malého vápna jen nad Vaňkovu branku
73´- centr Buryánka a Vaníček v dobré šanci střílel jen nad domácí svatyni
79´- parádní volej Buryánka domácí gólman s námahou chytá
85´- únik Buryánka po levé straně, ale místo přihrávky na zcela volného Kaňkovského na desítce, zvolil střelu a
míč skončil jen na boční síti domácích – to byla šance, která mohla rozhodnout zápas ve prospěch hostů !!!
Ve druhé půli domácí brzy vyrovnali a bylo jasné, že kdo dá gól vyhraje. Jednoznačně k tmu měli blíže hosté, ale nepovedlo se a tak o pomocném jednom bodu navíc rozhodovaly penalty. V nich zářili oba gólmani a ten šťastnější byl Vaňak z týmu hostů, který zneškodnil neuvěřitelně – 4 pokutové kopy. Takže hosté dali z pěti jen dva (Vaníček a Kaňkovský) a domácí dokonce jen jednu a tak si hosté odvezli překvapivě z této horké půdy dva body a dostali se tím na bronzový stupínek v tabulce.