weby pro nejsevernější čechy

Kam vyrazit v pracovních dnech (počtyřiadvacáté v roce 2015)

Přicházíme s další nabídkou akcí v nadcházejících pracovních dnech.

Někdo se snaží, někdo naopak spíš tutlá. Na některé události na vás vyskočí plakát na každém nároží, o jiných se k vám nedonese ani šuškandou. Ono taky proč třeba dávat veřejnosti na vědomí, že by měl v pondělí přijet hejtman a že by snad měl navštívit svatou trojici TOS – VOŠ a SŠ – Kotlina, že…

Podařilo se mi zjistit nějaké termíny sportovně-školních akcí na cca 14 dní dopředu, takže ač sport nerad a ještě více nerad ho fotím, dojdu si to vyzkoušet. Florbal, fotbal, basket…

V pondělí 8. června 2015 jednoznačně další vernisáž na šluknovském zámku – LEGO! A večer Blbec k večeři v divadle.

V úterý 9. června 2015 se toho zase sešlo trochu víc, než je vhodné – o globalizaci ve varnsdorfské knihovně, jeden koncert v Krásné Lípě, druhý by měla rumburská ZUŠka pořádat na Střelnici, ale ta ho na svém webu nemá. Já dám přednost historii a pojedu do rumburské knihovny na další z přednášek, které organizuje Spolek přátel Rumburku.

Ve středu 10. června 2015 doufám v pěkné počasí, dopoledne by mělo v Jiřetíně pod Jedlovou patřit tradičním sportovním hrám. Večer ve varnsdorfské ZUŠce koncert teplické konzervatoře, na šluknovském zámku záverečný koncert pobočky rumburské ZUŠky, totéž v kulturním domě v Krásné Lípě a v RBK Na Kopečku pro změnu koncert benefiční.

Ve čtvrtek 11. června 2015 opět Rumburkem s průvodcem. A další koncertování – rumburská ZUŠka závěrečný koncert v aule gymnázia a varnsdorfská ZUŠka pěvecký koncert v koncertním sálku.

Pokud víte víc než my, neváhejte a dejte nám echo. Vybírejte z plakátků a nezapoměňte, že přehled dalších akcí jako vždy najdete v našem kalendáři.