weby pro nejsevernější čechy

Víkendové kudykam poosmadvacáté v roce 2015

To to letí, už tu máme druhý prázdninový víkend, opět plný všelijakých akcí.

Ve čtvrtek 9. července 2015 už by měli být na cestě ti, kdo s o.p.s. České Švýcarsko vyrazili busem do Saského Švýcarska. Celý Výběžek ovšem čeká na to, až začne letošní několikadenní cyklošílenství, po obědě se (snad) sejdeme v Krásné Lípě na startu.

V pátek 10. července 2015 se na Čtverci začnou sjíždět Matýskáři, v Rumburku se mají konat první prázdninové farmářské trhy a na Oybině začíná třídenní BurgFest. A další etapa Tour de Feminin kolem Jiříkova.

V sobotu 11. července 2015 o.p.s.ka jede na Oybin parním vlakem, další trhy budou u Kocoura v pivovaru, Staré Křečany budou mít své slavnosti, v Království bude rodeo, ve Velkém Šenově a v České Lípě budou hudební fesťáky. Komornější to bude v kapli na Vlčí Hoře, kde bude hrát MUSICA DOLCE VITA. Samozřejmě, také budou všude ženské na kolech (výjimečně bude časovka u nás a ne v Polsku) a Matýskáři budou mít svůj hlavní program a spanilou jízdu.

V neděli 12. července 2015 poslední etapa Tour de Feminin z VDF a slavnostní závěr v Krásné Lípě, po obědě tradičně ve Filipově na varhanním festivalu.

To všechno bude, ale tentokrát nejspíš v hojné míře beze mne. Ono bez auta se nic moc. stihnout nedá…

Podívejte se taky do plakátků, další najdete také v našem kalendáři.