weby pro nejsevernější čechy

WONDERLAND 2015 open-air

Uprostřed nadprůměrně teplého měsíce srpna proběhne 14.-16.8.2015 v Brništi u České Lípy divotvorný festival Wonderland, který nabídne čtyři hudební scény, vizuální show, kreativní doprovodný program a prezentaci neziskového sektoru.

Pod heslem „music is the mission not competition“ jsme pro vás připravili živou stage, kde se potká elektronika s živými nástoji v několika polohách. Monika Načeva + DJ Five, Sato-San To, Georgy, Atomic Gigolo, ale i producent Sonority jsou tomu důkazem. Energickou ragga-hip-hop show přiveze náš britský headliner Deadly Hunta, který je v ČR jako doma a je mezi domácími fanoušky velmi oblíbený.

Druhou stage jsme dramaturgicky připravili společně se Spiritual Sound Systemem a bude ve znamení hlavně rovných beatů. Jsme rádi, když si můžeme vychutnat hudbu v celé svojí kráse, proto jsme zvolili zvukový systém Noise Control Audio od Mayapur. Uslyšíte komplet partu Spiritual, Z-airese, Raidema, Volnej Průběh, Fatal Noise, Dash a další.

Barevná stage radia Color nabídne přes den směs hip-hop, funk, reggae music a v noci výběr DJs hlavně z české drumandbass scény. One Way (PL), Parallel Activity, živě DJ P.no společně s bubeníkem Dramajacqua, Hanzall, Babe LN, Feela a Smarty je jen několik jmen z třídenního lineupu.

Chceme vás zapojit do hry – v rámci doprovodného programu máte možnost vytvořit si vlastní design oblečení, zúčastnit se petanque turnaje, naučit se žonglovat, tvořit graffiti, nebo zkusit si roli DJe přímo za gramofony v rámci DJského workshopu COOL-DJ-SCHOOL. V pátek večer máte možnost v rámci chilloutového programu shlédnou představení divadla Hotel NULA.

Stejně jako v minulých letech jdeme i letos cestou DIY festivalu bez plotů a jakýchkoli nesmyslných omezení, které potkáváte na velkých festivalech. Spousta lidí věnuje svojí energii a úsilí realizaci tohoto festivalu a je pouze na vás, jestli přispějete na zachování tohoto konceptu i do budoucna – VSTUPNÉ je DOBROVOLNÉ.

http://www.w-land.cz

Bica & WL team

http://www.empathy.cz

wl2015_line_up.jpg

Tagy