SK Stap Tratec – SK Kladno 0:1 (0:0)

Další zápas na domácí půdě se domácím nevydařil a i když se snažili seč mohli do plichtového konce to nedotáhli. Jediná hrubá chyba při nedorozumění gólmana Jandy s Demkem rozhodla o výhře hostů, seč to byl skutečně plichtový zápas, neboť šance byly na obou stranách zhruba stejné, jen trochu štěstí domácím chybělo k lepšímu výsledku, který by si za svou bojovnost určitě zasloužili.
11´- po pasu Demčenka se dostal do čisté šance Kurel, ale střílel jen do gólmana
14´- hosté v šanci exligistou Kalinou, ale ten střílel jen nad domácí branku
27´- únik Kurela, ten ale nikým neatakován upadl a musel pro velkou bolest třísla střídat !!!
38´- rohový kop hostů a hlavička Rotha šla jen nad branku domácích
41´- dělovka Vavrouška z velkého čtverce šla jen těsně vedle tyče hostů, to byla škoda !
V první půli měli hosté více balónů na svých kopačkách, ale domácí si dokázali vypracovat na rozdíl od nich dvě čisté šance, které však nedali a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu.
46´- centr do vápna domácích a pěkná hlavička Hanzlíka olízla břevno !!!
49´- rychlý únik Krasnického, ale jeho střela z hranice velkého vápna již neměla razanci a gólman hostů ji lapil
51´- parádní dělovka domácího Jindřicha z velkého čtverce šla jen nad branku hostů
57´- trestný kop domácích z 22 metrů střílel Kaňkovský jen do zdi a byl z toho rohový kop
60´- centr Stacha z úhlu se stočil do brány hostů, ale jejich pozorný gólman míč vytáhl na roh
64´- hosté v dobré šanci Kolmistrem, ale ten střílel jen vedle domácí svatyně
71´- pěkný přetažený centr Demkeho a Soukup v čisté šanci hlavou těsně minul hostující bránu !!!
78´- nepochopitelné nedorozumění mezi Demkem a Jandou a hosté Růžičkou do prázdné branky
získali vedení – 0:1 !!!
83´- hostující Štoncner v čisté šanci, ale domácí gólman Janda jeho střelu bravurně vyrazil !!!
85´- další přetažený centr Stacha a Soukup hlavou minul a bylo po šanci !!!
Ve druhé půli domácím ubývali síly, ale díky silné lavičce, mohli střídat. Nehráli však ustrašeně, byli aktivní a proti favorizovaným hostům hráli vyrovnanou partii, bohužel jediná chyba je připravila minimálně o bod, který by si za svůj výkon určitě zasloužili.
Janda – Krasnický, Stach (ŽK), Jirchář, Demke (ŽK) – Kurel (28´- Vavroušek), Jägr,
Jindřich (ŽK – 68´- Dobeš), Kopřiva (58´- Soukup) – Kaňkovský, Demčenko (80´- Buryánek)
Trenér: Šimek Asistent: Zbončák Masérka: Čudová Ved.mužstva: Třešňák Video: Trojan Manager: Sklenář
Připraveni ještě: Vaňak – Šťastný a Čuda Chyběl ještě: Hnízdo
Nejlepší hráči utkání: Stach (V) a Kalina (K) Diváci: 290 – ne příliš spokojených hlavně s výsledkem !!!
Rozhodčí: Martinek – Šťastný a Krupa (výborný výkon všech) Delegát svazu : p.Kruliš ŽK: 3:2 ČK: 0 : 0
Rohy: 8 – 6 Držení míče: 48% – 52% Ofsajdy: 6 – 6 Fauly: 16 – 17 Střely na bránu: 7 – 7 Mimo: 9 – 7