FK Neratovice – SK Stap Tratec 1:1 (0:1)

Na druhý venkovní zápas jsme odjížděli na velmi silného soupeře z popředí tabulky a očekávali jsme po
celý zápas nápor domácích. To se však nekonalo a naše mužstvo bylo překvapivě po celý zápas lepším
celkem, vytvořilo si daleko více šancí oproti domácím a nebýt jediné chybičky dvanáct minut před
koncem, tak putovali do Vilémova všechny tři body. I přesto obrovská spokojenost.
3´- parádní centr Demčenka před bránu domácích, kde se objevil Kaňkovský, ale jeho střela šla jen do
domácího gólmana, který míč se štěstím lapil !!!
8´- dlouhý aut Krasnického do vápna domácích, kde se dostal míč ve skrumáži až ke Kaňkovskému,
ale ten svou druhou šanci opět neproměnil, neboť jeho střela šla jen těsně vedle domácí svatyně !!!
13´- další parádní centr tentokráte v podání Buryánka přistál na noze Demčenka, ale jeho volej šel jen
nad domácí svatyni – třetí šance v první patnáctiminutovce pro hosty !!!
18´- trestný kop Stacha tečoval hlavou Jirchář a nikým nekrytý Kaňkovský se tentokráte již nemýlil a
poslal hosty do zaslouženého vedení – 0:1 !!!
24´- domácí v brejku Rejmanem, ale gólman Janda mu zmenšil úhel a míč bravurně vyrazil do pole
32´- nebezpečná střela domácího Jíny skončila jen těsně vedle Jandovi svatyně
39´- rohový kop domácích a hlavička Šulce šla jen nad branku hostů
V první půli měli hosté jasně navrch a domácí se chvílemi nestačili divit co s nimi hosté prováděli.
Škoda pěkně vypracovaných, ale neproměněných šancí hostů. První dvacetiminutovka byla ze strany
hostů fantastická a i domácí diváci uznale kroutili hlavou.
52´- další pěkný centr hostujícího Demčenka na Buryánka, který však trefil jen beka a byl z toho roh
61´- centr Buryánka do vápna, střelu Kaňkovského vyrazil gólman před Vavrouška, ale ten nedokázal míč
z malého vápna propasírovat do sítě domácích – to byla škoda !!!
78´- zbytečný faul Stacha skoro u postranní čáry, centr domácích do vápna hostů a špatně pokrytý Šulc
nechytatelnou hlavičkou srovnal skóre zápasu na – 1:1 !!!
Domácí se ani ve druhé půli nedokázali příliš prosadit proti dobře organizované obraně hostů a mohli i
dvakrát inkasovat. Nakonec dvanáct minut před koncem se domácím podařilo přeci jen vyrovnat. Pak
se již oboustranně dohrávalo a oba týmy byli spokojeni s plichtou a následnými penaltami. Zde se
předvedl ve výborném světle hostující Janda, který dokázali prvním dvěma domácím střelcům obě rány
vyrazit a hosté tak měli snadnou cestu k dalšímu zlatému bodu, neboť všichni jeho střelci – Jägr,
Demčenko, Jirchář a Hnízdo proměnili a tak se na kanonýra Kaňkovského již vůbec ani nedostalo !!!
Výborný výkon předvedli i všichni tři rozhodčí a patří jim dík a naše uznání.